Klacht: Weer geen krant vandaag

[email protected] op 18 oktober 2022 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 18 oktober 2022

Een klant van de Telegraaf meldt dat er al twee dagen geen krant is bezorgd en uitdrukt zijn onvrede over de slechte bezorgservice van de afgelopen weken. Hij geeft aan al 45 jaar abonnee te zijn en dit nog nooit eerder te hebben meegemaakt.

Mijn Klacht:

Al 2 dagen geen krant wat is er aan de hand de laatste paar weken slechte bezorging worden het zat lezen al 45 jaar de krant dit nog nooit mee gemaakt

Gewenste Oplossing:

De krant gewoon bezorgen wij zijn 77jaar en lezen graag de krant aan tafel op onze oude dag

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telegraaf

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM