Klacht: Rechts propaganda krant TELEGRAAF

Marcel1201 op 25 augustus 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 25 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Keer op keer worden linkse partijen in de Telegraaf zwart gemaakt, en weggezet als drammers. De Telegraaf laat overduidelijk zien dat zij een rechts populistisch programma draaien, met de VVD aan het roer. Rutte is de held en D66 , PVDA en GL partijen zijn de lastpakken wie de boel verstieren.  Telegraaf, stop met deze overduidelijke eenzijdige rechtse koers, en wees een krant voor alle Nederlanders!! Elke politieke berichtgeving in de Telegraaf slaan veel mensen over, want de krant vaker elke keer weer in herhaling!! Nederland is verandert, en pas je hierop aan!

Gewenste Oplossing:

Als deze krant accepteert dat Nederland geen rechts (ouderwets) lands (meer) is, en zich neutraal in de berichtgeving opsteld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telegraaf

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marcel1201
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM