Klacht: Problemen bezorging

Sidderaal27 op 28 september 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 28 september 2021

Een abonnee van de Telegraaf ervaart al maanden problemen met de bezorging van de krant, waarbij deze vaak te laat of helemaal niet wordt geleverd. Pogingen om contact op te nemen met de klantenservice verlopen moeizaam, met lange wachttijden en geen oplossing voor het probleem. De abonnee is inmiddels erg gefrustreerd over de situatie.

Mijn Klacht:

Al maanden lang de krant te laat of helemaal geen krant ,doorgeven gaat niet ,bellen ook niet .Sta 10 minuten in de wacht met het bericht ,er zijn nog 2 wachtende voor u .afgelopen Vrijdag en Zaterdag ,en vandaag helemaal geen krant .Ik begin nu heel boos te worden

Gewenste Oplossing:

Mijn krant elke ontvangen en vergoeding voor niet ontvangen kranten .Anders een einde van mijn abonnement

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telegraaf

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sidderaal27
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM