Klacht: Opzegging

mkoperdraad op 06 februari 2021 over de Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 6 februari 2021

Na de directe opzegging van hun abonnement op de Telegraaf, ontvingen de klagers een bericht dat de beëindiging pas in 2022 zou ingaan. Ze voelen zich misleid door de informatie die hen werd gegeven over de opzegbaarheid van het abonnement en vragen om coulance van het bedrijf om de opzegging alsnog per direct te laten ingaan.

Mijn Klacht:

Nadat wij het abonnement op de Telegraaf per direct hebben opgezegd ontvingen wij tot onze verbazing hun reactie dat het abonnement zou worden beëindigd in 2022!

Wij zijn duidelijk misleid door de dame van de Telegraaf die ons bij een AH-vestiging het abonnement aanbod dat jaarlijks opzegbaar was.
Als dat anders was geweest zouden wij dit abonnement niet hebben genomen.

Wij zijn vele jaren abonneehouder (ook online) van de telegraaf geweest. We voelen ons niet alleen misleid maar ook in de steek gelaten door deze handelswijze.

Wij doen een beroep op hun klantbetrokkenheid en coulance om deze verwerpelijke actie teniet te doen en het abonnement per direct te beëindigen.

Gewenste Oplossing:

Als de telegraaf per direct aan ons verzoek voldoet.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over de Telegraaf

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over de Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mkoperdraad
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM