Klachtenbrief voor Telegraaf
Onderwerp: Klacht over de niet-levering van de ochtendkrant
[Naam],
[Adres],
[Postcode en Plaats],
[Emailadres]
Telegraaf Media Groep N.V.
Basisweg 30
1043 AP Amsterdam
Amsterdam, [Huidige datum],
Betreft: Klachten over niet-bezorgde krant
Geachte heer/mevrouw,
Als klant van Telegraaf Media Groep N.V., heb ik een aantal persistente problemen ondervonden met de levering van uw product: namelijk, mijn ochtendkrant. Vandaag, op [datum], heb ik de krant niet ontvangen.
Zoals aangegeven in artikel 6:74 van het Burgerlijk Wetboek, is er sprake van een tekortkoming in de nakoming, gezien uw bedrijf heeft nagelaten mij de overeengekomen dienst ( het leveren van de ochtendkrant) te leveren zoals overeengekomen in onze contractuele overeenkomst.
Ik verzoek u daarom dit probleem zo spoedig mogelijk te verhelpen door de krant alsnog te bezorgen. Volgens het Consumentenrecht ben ik gerechtigd tot een passende oplossing bij niet-nakoming van verplichtingen door de verkoper.
Indien u niet in staat bent mijn krant alsnog te leveren, wil ik u graag verzoeken om te voldoen aan de regels zoals vastgelegd in de Wet Koop op Afstand, met name artikel 7:46d en 6:230m BW. Dit betekent dat ik het recht heb op een teruggave van de gelden die van toepassing zijn op de periode dat ik zonder redelijke reden geen service heb ontvangen.
Ik hoop op een spoedige oplossing en verwacht uw reactie binnen 14 dagen op dit schrijven.
Hoogachtend,
[Naam]
CC: Juridisch Loket, Consumentenbond, Autoriteit Consument & Markt
