Klacht: Downloaden lukt niet

Mieke van Haver op 09 september 2022 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 9 september 2022

Een abonnee van de Telegraaf ervaart problemen met het downloaden van de krant. In plaats van de krant verschijnt er een scherm met informatie over het abonnement. Het probleem doet zich regelmatig voor, waardoor de abonnee vaak de tablet moet resetten om toegang te krijgen tot de krant.

Mijn Klacht:

Goedemiddag, vandaag 9 sept probeer ik de hele dag al de krant te downloaden echter krijg ik ipv de krant, hoe te abonneren (“ makkelijk en snel de krant lezen”) op de Telegraaf in beeld.
Nu komt het geregeld voor dat het downloaden van uw krant niet ( in 1 keer) lukt. Dan moet ik eerst de tablet uitzetten en weer aanzetten. Veel handelingen voor “ makkelijk en snel” de krant lezen.

Gewenste Oplossing:

Direct download van de krant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telegraaf

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mieke van Haver
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM