Klacht: Bezorger weigert krant te brengen

Immerarm op 04 januari 2024 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Telegraaf
Status Nieuwe klacht
Datum 4 januari 2024

Een klant heeft een tijdelijke adreswijziging doorgegeven aan De Telegraaf voor de kerstvakantie, maar ontvangt geen kranten op het nieuwe adres in Ballum, Ameland. De bezorger weigert te leveren omdat er volgens hem te weinig kranten zijn om te bezorgen. Ondanks herhaalde klachten ontvangt de klant alleen standaardantwoorden en wordt het tijdelijke adres niet correct weergegeven in het systeem van De Telegraaf.

Mijn Klacht:

Ook voor deze Kerstvakantie een tijdelijke adreswijziging doorgegeven aan De Telegraaf en heb daar een bevestiging over ontvangen. Tijdelijke adres is in Ballum / Ameland. Maar evenals eerdere jaren, ook nu geen krant op dit adres. Volgens de beheerder van het vakantieadres weigert de bezorger om kranten te bezorgen wanneer dit er maar een paar zijn. Volgens deze bezorger wordt hij daarvoor niet betaald.
Uiteraard dien ik iedere keer een bezorklacht in en krijg ik een standaard antwoord. Wanneer ik dit nu via Mijn Telegraaf doe, dan wordt als bezorgadres mijn huisadres weergegeven en niet mijn tijdelijke vakantie adres. Om moedeloos van te worden.
Ik krijg na de melding ook altijd het antwoord dat de niet geleverde krant niet in rekening gebracht zal worden, maar de vergoeding die ik aldus krijg is minder dan wanneer ik de krant in de winkel moet kopen. Dus financieel niet echt een compensatie.
Natuurlijk kan ik de krant ook digitaal lezen, maar ik heb juist voor een papieren versie gekozen omdat ik dat plezieriger vind lezen.

Gewenste Oplossing:

1 Zorg voor een correcte bezorging op het tijdelijke bezorgadres en spreek de huidige bezorger aan op zijn gedrag
2 Nog beter zou zijn om weer met tegoed bonnen te werken zoals vroeger gebeurde.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telegraaf

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Immerarm
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM