Klacht: geen krant, geen voucher, geen verrekening.

henk en fen op 09 september 2019 over De Stentor in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf De Stentor
Status Open
Datum 9 september 2019

Op 7 september 2019 ontving de klager geen krant, ondanks het zien van de bezorger. Na contact met de klachten bezorglijn werd een voucher beloofd, maar deze is nooit ontvangen, waardoor de klager uiteindelijk zelf een krant heeft gekocht. Daarnaast wordt opgemerkt dat de zaterdagkrant vaak pas rond 09.30 uur arriveert.

Mijn Klacht:

zaterdag 7 september 2019 geen krant ontvangen. Ik heb de bezorger wel gezien maar geen krant in de bus.
De klachten bezorglijn gebeld en er werd een voucher toegezegd, niet ontvangen dus. Uiteindelijk maar een krant gekocht.

Overigens is de zaterdag krant nooit op tijd, deze komt meestal rond 09.30 uur, maar we leven in een tijd dat we al blij zijn dat hij komt.

Gewenste Oplossing:

Gewoon de stentor op tijd in de bus en verrekening van € 3.70.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Stentor

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Stentor nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM