Mijn Klacht:
Goedemorgen,
Het abonnement staat op H.R.Holststraat 29, t.n.v. B.J.Westerkamp.
Ettelijke malen ontvang ik een mail met de mededeling dat de bezorging van de Stentor vertraagt is en binnen 3 weken het probleem verholpen is.
Nu blijkt dat in de praktijk een utopie te zijn. Ik begrijp dat het moeilijk is om bezorgers te krijgen, maar het kan niet zo zijn dat wij meerdere keren verstoken blijven van de Stentor of dat de stentor aan het einde van de ochtend bezorgd wordt. De opmerking dat de krant ook digitaal te lezen is snijdt m.i. geen hout aangezien ik een duur abonnement op de papieren versie heb.
Het zou de Stentor sieren om de abonnees minimaal tegemoet te komen met een aantal tegoedbonnen die tegen de Stentor ingewisseld kunnen worden. En niet alleen als de Stentor niet bezorgd is. In het geval van niet bezorgd is de stentor in praktisch elke winkel in de buurt uitverkocht. Heb al jaren een abonnement op de Stentor, maar het punt is niet ver weg dat ik mijn abonnement opzeg.
Gewenste Oplossing:
Meer lijn in het tijdstip van bezorging. Hoeft voor mij echt niet voor 07.00 uur.
Abonnees tegemoet komen met een aantal tegoedbonnen.

