Mijn Klacht:
Ik betaal sinds oktober 2020 een digitaal abonnement van de Stentor, voor een jaar, waar ik niks van weet. Dit werd geïncasseerd van een rekening van mij die ik niet vaak meer gebruik en dus niet vaak inzie.
Ik heb nooit toezegging gedaan en ook nooit een bevestigingsmail gekregen van het aangaan van een abonnement of inlogcodes.
Ik heb dus ook nooit gebruik gemaakt van de krant en was ook niet van plan een abonnement te nemen, want heb al een abonnement op de Volkskrant.
Bij contact met de service afdeling is hier niets te regelen, wat wel op de site staat…
Ik vind het niet normaal dat wanneer er dus sprake is van een fout, ik een jaar vast zit aan een abonnement waar ik en niks van af wist, niet eens kan lezen, want geen inlogcodes en wel een jaar moet betalen!
Bij contact nog aangeboden het per nu te laten beëindigen, waarbij ik dan de afgelopen maanden zou betalen, maar zelfs dat is niet mogelijk. Dat is geen service, maar diefstal.
Gewenste Oplossing:
Wanneer dit opgelost wordt. Ik ben niet van plan tot oktober de krant te betalen. Voor mij is het genoeg wanneer het abonnement per nu wordt beëindigd en ik nu geen betalingen meer doe. De gedane betalingen neem ik dan voor lief


