Klacht: Administratie voortdurend niet op orde waardoor de ene aanmaning op de andere volgt

Marjo Crombach op 30 mei 2022 over De Onderneemt Groep in de categorie Advocatenkantoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
De Onderneemt Groep has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Advocatenkantoren
Status Open
Datum 30 mei 2022

Een klant van De Onderneemt Groep heeft in juni 2021 een verschuldigd bedrag volledig betaald, maar ontving op 18 mei een onterechte aanmaning. Na bevestiging van het misverstand op 19 mei, volgde op 27 mei opnieuw een aanmaning, ondanks eerdere correspondentie. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen, maar kreeg niemand aan de lijn en heeft daarom op 30 mei een aangetekende brief gestuurd om de situatie te verduidelijken.

Mijn Klacht:

Ik heb het aan de Onderneemt Groep verschuldigde bedrag in juni 2021 volledig betaald. Op 18 mei ontving ik een eerste onterechte aanmaning. Op mijn reactie per e-mail kreeg ik op 19 mei de bevestiging dat de aanmaning op een misverstand berustte en dat het bedrag zou worden gecrediteerd.
Op 27 mei werd ik via een nieuwe aanmaning in gebreke gesteld. Als ik binnen 5 werkdagen niet zou betalen, zouden ze de zaak uit handen geven en zou ik verantwoordelijk zijn voor alle (incasso)kosten e.d. Opnieuw liet ik per mail weten alles al betaald te hebben onder verwijzing naar de correspondentie van 18 en 19 mei.
Telefonisch is er nooit iemand bereikbaar. Daarom heb ik hun vandaag (30 mei) een aangetekende brief gestuurd waarin ik een en ander op een rijtje heb gezet en hun nadrukkelijk verzocht heb hun administratie op orde te brengen en mij verder met rust te laten.

Gewenste Oplossing:

Dat ze me verder met rust laten.
Excuses hoeven niet meer van mij. Die hebben in het verleden ook nooit iets voorgesteld!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Onderneemt Groep

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Onderneemt Groep nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van De Onderneemt Groep

3 jaren geleden - Beste, Zie onze mail van 19 mei jl. Dit probleem is opgelost. Vriendelijke groet, Team Klantenservice De Onderneemtgroep BV

Reactie van de melder van de klacht Marjo Crombach

3 jaren geleden - Dat dacht ik toen ook. Maar op 27/5 kreeg ik weer een nieuwe aanmaning, nog dreigender van toon dan de vorige. Op de mail die ik vervolgens stuurde, werd niet gereageerd. Een aangetekende brief die ik hun daarna stuurde, kreeg ik ongeopend terug. Hebben ze niet eens uit de postbus gehaald. Laten ze nou a.u.b. niet doen, alsof ze hun zaakjes netjes en op tijd afhandelen... Ze hebben geen idee van wat klantvriendelijkheid inhoudt en hun excuses - als je die al krijgt - stellen totaal niets voor. Groet, Marjo Crombach

Alle klachten die gemeld zijn door Marjo Crombach
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM