Klacht: De Glasvezelexpert Borne: fout, fout en nog eens fout

Michael Aken, van op 02 oktober 2019 over De Glasvezelexpert in de categorie Internet Diensten, Internetbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
De Glasvezelexpert has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 2 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Kwalijk bedrijf dat onnodige en veel te dure contracten aanbiedt, privacy schendt en bovendien het bel me niet register negeert.
Bedrijf heeft contact opgenomen via de telefoon met mijn hoogbejaarde vader. Hij staat in het bel me niet register, maar blijbaar is dit geen beletsel voor hen.

Vervolgens weten ze mijn vader over te halen tot een ‘persoonlijk gesprek’ aan huis. Is dit op zich al voldoende om dit bedrijf op elke zwarte lijst te plaatsen die er is, nee: er komt een dame langs die zich enkel met de voornaam voorstelt (ook haar visitekaartje geeft geen andere naam dan haar voornaam. Zij weet mijn vader te overrompelen en zelfs achter ZIJN computer plaats te nemen om zijn huidige energiecontracten in te zien. Het eindigt ermee dat mijn vader een veel te duur 5 jarig contract door de geduwd krijgt.

Ik en mijn zus horen dit verhaal en zijn des Duivels. We hebben direct per email en telefoon contact opgenomen met de Glasvezelexpert, maar geen gehoor en geen reactie.
Vervolgens een aangetekende brief gezonden en geeist van deze Glasvezelexpert dat deze elk contract ontbindt op basis van de termijn van 14 dagen herzieningsrecht in de colportagewetgeving.
DEZE BRIEF IS DOODLEUK NIET AANGENOMEN DOOR HET BEDRIJF!! en komt drie weken later weer retour.
Wij hebben zelf uiteraard contact opgenomen met de betrokken energieleverancier (Essent) en van hen de garantie gekregen dat mijn vader zijn ‘nieuwe’ contract niet in werking zal treden.

Kortom: fout: fout en nog eens fout

Gewenste Oplossing:

Als zij ophouden met:

- mensen bellen die in het bel me niet register staan
- oude van dagen overrompelen en hen veel te dure en onnodige contracten aan te smeren
-normaal en accuraat te reageren op klachten

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Glasvezelexpert nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gerrit M
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM