Mijn Klacht:
Bij het aanvragen van een nieuw contract , bleek de einddatum van de vorige niet te kloppen.
Contact hierover via mijn energie direct lukte niet.
Gewenste Oplossing:
contact met energiedirect over mijn vraag.
energietje op 05 februari 2026 over EnergieDirect in de categorie Energieleveranciers
Goedemorgen Anneke, Wat vervelend dat het niet is gelukt om met ons in contact te komen. Om je verder te helpen heb ik je zojuist gebeld op het telefoonnummer wat bij ons bekend is. Dan weet je dat de gemiste...
Een klant van EnergieDirect ondervond problemen met de einddatum van zijn aflopende contract tijdens het aanvragen van een nieuw contract. Pogingen om hierover contact op te nemen via de website van EnergieDirect waren niet succesvol. De klacht is inmiddels opgelost.
Bij het aanvragen van een nieuw contract , bleek de einddatum van de vorige niet te kloppen.
Contact hierover via mijn energie direct lukte niet.
contact met energiedirect over mijn vraag.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar EnergieDirect over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 maand geleden - Deze klacht is zojuist door EnergieDirect in behandeling genomen
Bericht van EnergieDirect
3 weken geleden - Hi Anneke, Zoals we vrijdag besproken hebben zit het zo met de einddatum van je contract: Je bent ooit bij ons in januari met een vast contract begonnen. Echter heb je in november 2020 een nieuwe aanmelding als nieuwe klant aangevraagd, terwijl je al klant was. Hierdoor was je oude contract uitgevallen en is het nieuwe contract in gegaan in november 2020. Hierna verlengde je je contract steeds met 1 jaar, behalve in 2022. In 2022 heb je geen verlening meer gedaan en heb je een variabel contract gehad tot en met juli 2023. Pas in juli 2023 nam je weer een vaste overeenkomst. Deze keer voor 3 jaar. Sinds dien loopt je overeenkomst vanaf juli. Ook de verlening die je nu hebt gedaan gaat in juli, na afloop van je huidige overeenkomst, weer in. Energieke groet, Webcare Energiedirect
Heeft op 09 februari 2026 om 11:50 geantwoord
Goedemorgen Anneke,
Wat vervelend dat het niet is gelukt om met ons in contact te komen. Om je verder te helpen heb ik je zojuist gebeld op het telefoonnummer wat bij ons bekend is. Dan weet je dat de gemiste oproep van mij is geweest.
Je geeft aan dat de einddatum van je vorige overeenkomst niet klopte. Om te voorkomen dat ik persoonlijke informatie deel openbaar heb ik uw vraag via de mail beantwoord.
Wanneer er toch nog onduidelijkheden zijn dan reageer gerust op mijn e-mail of neem contact op via de chat. Dan helpen we u graag verder.
Groetjes,
Mandy | Webcare Energie direct.
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 weken geleden - We hebben bericht ontvangen dat EnergieDirect een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Tip van onze consumentenexpert
Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.