Klacht: opgelicht

Antonina op 24 oktober 2016 over De Bazaar Beverwijk in de categorie Markten en Braderieën

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 24 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 23 oktober op 2016 op Beverwijkse Bazaar geweest.
Haal 30 bij de toiletten.
Winterjas gekocht. De prijs was 139 euro. Daarna ging naar 125 euro.
Verder op en op andere plaatsen kost precies hetzelfde 75 euro.
Ben terug gekomen en met de baas over gesproken. Ik wilde van hem 25 euro terug krijgen en heeft ie nog dikke winst. Maar nee. Meneer heeft ons vergeten. Hij herinnering zich ons niet dat een paar minuten geleden zijn we bij hem geweest. Er zijn geen prijzen . De prijzen kwamen meteen uit zijn hoofd. Hij noemde zich een specialist van de handel. Hij zit het in de handel al 40 jaar. Ja ja dat klopt. Een bedrieger specialist.
Een speciale toespraak gezegd over de kwaliteit enz. De jas was in China gemaakt dus niet in Turkije of Italië . Zijn collega’s van andere krampjes bedriegers zijn – hij niet.
Er daar is helemaal geen controle. Ze doen wat ze willen doen.
We zijn helemaal niet tevreden. De Turkse handelaars moeten heel vak controle hebben. Bazaar is Bazaar dat weet iedereen . Maar wij klanten moeten ook plezier hebben . ?????

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als bedrag 25 - 30 euro krijgen we terug .Wordt nog voor de Turkse eigenaar genoeg.
Ik ben tevreden als de Turkse volk daar krijgt meer controle en hebben ze respect voor de klanten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM