Klacht: Dat kan niet slechter zijn

Hatice Yilmaz op 03 april 2025 over Vattenfall InCharge in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 3 april 2025

Een klant heeft een jaar geleden een laadpaal van Vattenfall InCharge aangeschaft, maar ondervindt sindsdien problemen met de registratie. De laadpaal is als een algemene laadpaal geregistreerd, wat leidt tot onterecht ontvangen facturen en het niet kunnen gebruiken van de bijbehorende app. Ondanks meer dan tien telefoongesprekken is het probleem nog steeds niet opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een jaar geleden een laadpaal voor mijn huis gekocht van Vattenvall. Ik heb vanad het eerste moment probleem.met hen. Ze hebben mijn eigen laadpaal als een algemeen laadpaal geregistreerd en ze sturen elke maand naar mijn factuur, hoewel ik mijn eigen energie gebruikt. Ik heb meer dan tien keer gebeld en ze hebben het nog niet kunnen oplossen. Ik kan nogsteeds mijn app niet gebruiken, omdat ze mijn laadpaal nog niet hebben geregistreerd.. zo slordig bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Ze moeten mijn laadpaal registeren als mijn eigen thuislaadpaal en een link sturen voor de app. Daarnaast moeten alle facturen geannuleerd worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vattenfall InCharge

Reactie van de melder van de klacht Hatice Yilmaz

1 jaar geleden - Vattenfaall is echt niet een klantvriendelijk bedrijf. Hun service is beëindigd, nadat we onze (helaas ik heb enorm spijt) laadpaal hebben gekocht. Ze hebben na mijn klacht naar mij via klachten.nl een bericht gestuurd en daarna hebben ze weer niets geregeld.

Reactie van de melder van de klacht Hatice Yilmaz

1 jaar geleden - Ze hebben na mijn klacht naar mij via klachten.nl een bericht gestuurd en daarna hebben ze weer niets geregeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vattenfall InCharge nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hatice Yilmaz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM