Klacht: Lasagne bolognese

Exotica op 20 februari 2017 over dailychef in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf dailychef
Status Open
Datum 20 februari 2017

Een consument heeft op 13 februari 2017 lasagne bolognese van DailyChef geprobeerd, die er goed uitzag en redelijk smaakte. Echter, de volgende dag kreeg de consument ernstige buikpijn en ongebruikelijke toiletbezoeken, wat mogelijk aan het product te wijten is.

Mijn Klacht:

Ik dacht een keer makkelijk te doen en had het lang niet gegeten, dus dacht even die van daily chef te proberen op 13 februari 2017, zag er goed uit en smaakte redelijk maar een dag later had ik erge buikpijn en tja naar de wc zoals niet gewoonlijk. Waarschijnlijk de (deeg) de oorzaak?

Gewenste Oplossing:

Graag een nieuwe of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over dailychef

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over dailychef nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM