Klacht: veel betaald, niks gekregen

[email protected] op 19 september 2013 over Dagopdag.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 19 september 2013

Een klant heeft op 20 augustus 2013 een artikel besteld ter waarde van 84,95 euro, maar heeft tot nu toe niets ontvangen. De klant heeft geen reactie gekregen op e-mails en het opgegeven telefoonnummer is niet bereikbaar, wat leidt tot een gebrek aan vertrouwen in een oplossing.

Mijn Klacht:

Op 20 augustus 2013 heb ik een artikel besteld t.w.v 84,95 Euro. Tot op heden heb ik niks van ze vernomen. Op mijn e-mails geen reactie en ook het telefoonnummer met de door hun aangegeven gewenste tijden geeft geen gehoor.
Na al de eerdere klachten te hebben gelezen heb ik weinig hoop dat er wat gebeurt.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk de levering van het bestelde artikel (dus geen vervangend artikel) of mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dagopdag.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dagopdag.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM