Klacht: bezorging

Loek1daan2 op 07 juli 2016 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
De Limburger has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 september 2016
Reactie van het bedrijf:

Bezorging gaat goed, geen klachten meer binnengekomen. - - - - -- - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -...

Status Opgelost
Datum 7 juli 2016

Een abonnee van De Limburger ervaart problemen met de bezorging van zijn krant. Hij ontvangt afwisselend De Limburger en de Volkskrant, terwijl hij voor beide kranten betaalt. De bezorger heeft hem verteld dat hij geen abonnement op De Limburger meer heeft, wat de abonnee als schandalig beschouwt en hem aanzet tot het overwegen van opzegging.

Mijn Klacht:

Heb al jaar en de de Limburger.Heb nu proef abonnement van de Volkskrant erbij en wat schets mijn verbazing. De ene dag krijg ik de Limburger de andere dag de Volkskrant. Heb die meneer die ze rondbrengt daar zojuist op aangesproken omdat de Limburger er vandaag niet bij was en hij zegt doodleuk, dat ik geen |Limburger meer heb.
Ik betaal me scheel aan de krant, krijg nooit eens een meevaller en nu krijg ik ondanks betalen gewoon de krant niet meer.
Ik vind dit schandalig en als het zo moet, moet ik toch maar eens gaan denken, of ik de krant niet beter op kan zeggen. Wil hier een antwoord op

Gewenste Oplossing:

n.v.t.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar De Limburger over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door De Limburger in behandeling genomen

Bericht van De Limburger

9 jaren geleden - Geachte mevr Voermans Wij vinden het uitermate vervelend dat U de krant vandaag niet heeft ontvangen en zullen hiervan melding doen bij ons distributiecentrum. De bezorger zal hierop worden aangesproken. Wij zullen de abonnementskosten van de krant van vandaag vergoeden. Wel bestaat voor U de mogelijke optie om gebruik te maken van onze krant digitaal. Deze optie is voor U als abonnee gratis. (www.limburger.nl/digitaal) Onze excuses voor het ongemak Hopende U naar genoegen te hebben geinformeerd Met vr. gr Paula Gennotte-Luijs klantenservice Dagblad de Limburger/Limburgs Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat De Limburger een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

De Limburger

Heeft op 26 september 2016 om 11:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Bezorging gaat goed, geen klachten meer binnengekomen.

- - - - -- - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - --

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM