verkeerde krant
Klacht van lei raeven op 19 januari 2013 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
zie titel Lees meer
Bij De Limburger zijn in totaal 1.216 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.106 opgelost (90%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 8 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 6.0/10. Dien een klacht in over De Limburger. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal. Bovenaan deze pagina staat het aantal... Lees meer >
U kunt een klacht over De Limburger indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor De Limburger.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.216 klachten over De Limburger ingediend, waarvan 8 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Regionaal.
De Limburger lost 90% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 1.106 van de 1.216 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over De Limburger gaan over Kranten - Regionaal. In de afgelopen 12 maanden zijn 8 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met De Limburger via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar De Limburger actief klachten behandelt.
De Limburger heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 4,6 op 10, gebaseerd op 278 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft De Limburger een gemiddelde beoordeling van 4,6 op 10 uit 278 beoordelingen en een oplospercentage van 90% over 1.216 klachten. Of De Limburger betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
De Limburger reageert gemiddeld binnen 17 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert De Limburger niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van lei raeven op 19 januari 2013 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
zie titel Lees meer
Klacht van snoopey op 17 januari 2013 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
de laatste 2 weken wordt de krant veel te laat bezorgd. Door de week om 7.50 uur en zaterdag om 8.30. Met de sneeuw nog later, wat dan een reden is. We betalen om de krant om 7.00 uur in... Lees meer
Klacht van V.E. op 12 januari 2013 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
We zijn al jaren geabonneerd op de krant, maar sinds kort ontvangen we de krant pas rond 8 uur 's morgens. Omdat wij dan al vaak naar het werk zijn kunnen we de krant pas 's avonds lezen. Als dit... Lees meer
Klacht van eugene72 op 12 januari 2013 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Geachte dame / heer, Sinds een aantal weken wordt de krant erg laat bezorgd. Tussen 8 en half negen is geen uitzondering helaas. Ik heb 2 kleine kinderen en het uurtje in de ochtend is het enige moment op de dag dat... Lees meer
Klacht van camps op 03 januari 2013 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
de volkskrant bezorgt in pl. v. de limburger Lees meer
Klacht van van ineveld op 29 december 2012 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
om 08.15 nog geen krant Lees meer
Klacht van custers 5 op 29 december 2012 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Wij hebben keurig ons bezorgadreswijziging doorgegeven. Per 16 december verhuisden wij terug naar Oirloseweg 5 in Oirlo. Tijdelijk woonden we op Gertrudisstraat 4 in Oirlo.Deze wijziging is doorgegeven maar tot op heden ontvangen we het dagblad nog niet op ons adres Oirloseweg... Lees meer
Klacht van lian1958 op 21 december 2012 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Beste klantenservice, Onze krant stak vanmorgen weer voor de helft buiten de brievenbus, waardoor deze kletsnat was. Dit is iets van de laatste weken. Misschien een nieuwe bezorger of een bezorger met haast? Met vriendelijke groet, Familie Prikken Lees meer
Klacht van Phylis op 18 december 2012 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
de krant steekt regelmatig haf uit de brievenbus. Als het regent, zoals vandaag 18 dec., wordt de krant half nat en is niet meer te lkezen. De bezorger moet de tijd nemen om hetv goed te doen. De brievenbus is goed en ... Lees meer
Klacht van Ruud Doggen op 16 december 2012 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Krant wordt de laatste weken veelste laat bezorgd. Ook vandaag, 8 uur en nog steeds geen krant Lees meer