Klacht: Waarom wel een toeslag voor een betere aankomst/vertrektijdd maar dit uiteindelijk niet geven!!!

Jeanny010 op 03 augustus 2012 over D-Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben telefonisch contact gehad met onze klant naar aanleiding van de klacht. Wij betreuren het uitermate dat de terugvlucht door Transavia is gewijzigd van vertrek om 16.10 uur naar 11.10 uur waardoor onze klant met haar kinderen midden in...

Bedrijf D-Reizen
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 3 augustus 2012

Een klant van D-Reizen heeft op 27 maart een reis geboekt en extra betaald voor betere vertrek- en aankomsttijden. Ondanks deze toeslag kreeg de klant uiteindelijk een vroege vertrektijd toegewezen, wat leidde tot onvrede, vooral omdat er met kinderen gereisd werd. De klant is teleurgesteld dat de extra kosten niet hebben geleid tot de verwachte verbeteringen in de reisplanning.

Mijn Klacht:

We hebben op 27 maart via de website geboekt,maar wilden graag betere tijden voor vertrek/aankomst,waardoor we contact hebben opgenomen met 1 van uw medewerkers op het hoofdkantoor. Deze medewerker deelde ons mede dat Onur air betere tijden beschikbaar had ipv Tansavia. Het zou wel 15 p/p extra kosten. Deze extra kosten betaalden wij maar al te graag zolang onze vertrektijd (het belangrijkste) wat later in de middag was. Vandaag haalden we onze tickets op en tot onze grote verbazing moeten wij 4:00 s’nachts ons bed uit!!! Ik reis met 2 kinderen en vind het echt onzin dat ik deze extra toeslag heb betaald maar daar uiteindelijk niets voor terug zie!!!! Via het flexpakket kan er ook niets nieuws geboekt worden want dat is 6 weken van tevoren boekbaar,en de voorwaarden hier An kan je op de site lezen pfff wat een onzin!! Om het flexpakket te verkopen worden allerlei leuke verhalen uit de kast getrokken, maar als het erop aankomt dan zijn de voorwaarden ineens op de website te vinden. Ik weet dat indien ik hiervoor geen normale oplossing vind, ik geen klant meer maar zal ik ook iedereen afraden om D -reizen te kiezen.

Gewenste Oplossing:

Mijn extra toeslag die ik heb betaald per persoon terugkrijgen of mij een latere vertrektijd aanbieden. Voor mij is het geen optie om om 4:00 s'ochtends met 2 kinderen te vertrekken uit mijn hotel. Dit is ook de reden dat ik de tijden heb aangevraagd

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door D-Reizen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat D-Reizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

D-Reizen

Heeft op 06 augustus 2012 om 15:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben telefonisch contact gehad met onze klant naar aanleiding van de klacht. Wij betreuren het uitermate dat de terugvlucht door Transavia is gewijzigd van vertrek om 16.10 uur naar 11.10 uur waardoor onze klant met haar kinderen midden in de nacht zal worden opgehaald voor de terugvlucht en begrijpen dat dit heel vervelend is. Vluchttijden zijn echter altijd onder voorbehoud van wijzigingen zoals ook vermeld staat op de schriftelijke bevestiging van de klant. Wij hebben hier als reisburo geen invloed op. Om te kijken of wij een oplossing kunnen vinden voor onze klant hebben wij geinformeerd bij Neckermann of de terugvlucht kan worden omgeboekt maar helaas is dit niet mogelijk. De toeslag van € 15,- is betaald voor de vlucht met Transavia. Wij kunnen dan ook niet tegemoetkomen aan de wens van de klant deze toeslag terug te krijgen.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Zoals telefonisch aangegeven is mijn klacht niet opgelost. Ik heb de toeslag aangesmeerd gekregen zonder dat mij goed,is uitgelegd wat dw alg.voorwaarden zijn. Nee die ka ik in 1 of ander boekjw terugvinden van de avr pff slap verhaal. Ook het flexpakket die erbij heb gekocht blijkt voor 6 weken van vertrek gwldig te zijn..dit staat ook ergens op de site. Ik weer iig dat ik NOOIT meer via D reizen boek. Ik heb mijn lesje geleerd. De eerste en de laatste keer

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM