Klacht: teruggave geld

[email protected] op 28 januari 2021 over D-Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf D-Reizen
Categorie Online Reisbureaus
Status In behandeling
Datum 28 januari 2021

Een consument is sinds mei 2020 bezig met het terugvorderen van zijn geld van D-Reizen, maar krijgt te horen dat uitbetaling pas mogelijk is na een jaar na de uitgifte van de voucher. Ondanks herhaalde verzoeken en begrip voor de situatie, ervaart de consument frustratie over de voortdurende uitstel van de uitbetaling en het niet nakomen van de voorwaarden van de voucher.

Mijn Klacht:

Ben al vanaf mei 2020 bezig om mijn geld terug te vorderen.
Kreeg ik te horen dat het pas kon na half jaar na uitgifte van de voucher. Vraag ik een halfjaar na mijn voucher geld terug, krijg ik te horen, nee kan pas uitbetaald worden binnen het jaar van de uitgifte van de voucher.
Weer een bericht gestuurd wanneer ik mijn geld krijg. Door verlenging van de lock down wordt de uitbetaling nog opgeschoven na 20 tot 25 weken.
Wordt je gewezen op punt 11 en 12 van de voucher, ze komen het zelf niet eens na. Ben zo klaar met DReizen, echt slecht! Heb begrip voor ieder zijn situatie, maar nu ben ik gewoon klaar mee!

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn geld terug volgens de overeengekomen afspraak!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van D-Reizen

5 jaren geleden - Beste mevrouw Jesterhoudt, Bedankt voor uw bericht. Ik kan mij voorstellen dat het erg vervelend is lang te moeten wachten op de restitutie. Een half jaar na uitgifte van uw voucher heeft mijn collega het verzoek tot restitutie ingediend. Doordat we per dag maar een beperkt aantal restituties kunnen verwerken en de vele restituties duurt het restitueren langer dan wij voorzien hadden. Hiervoor bieden wij ook ons excuus aan. Indien u nog verdere vragen heeft, kunt u contact opnemen met uw vakantiewinkel. Groeten, Marcha | d-reizen Webcare

Reactie van de melder van de klacht [email protected]

5 jaren geleden - Onzin, u weet al minimaal 12vweken lang wat er gerestitueerd moet worden! Dus had allang overgemaakt moeten worden Hoor al bijna jaar lang, dat jullie het kunnen voorstellen dat het zolang duurt, nou dat vraag ik me af hoe gemeend dat is, voorlopig zit ik zonder geld!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door D-Reizen in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM