Klacht: Slechte service door fout van reis consulent.

J.frauenfelder op 20 augustus 2017 over D-Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 augustus 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Frauenfelder, Als ik het goed begrijp denkt u recht te hebben op een EU Claim voor uw vluchtwijziging. Echter gaat de EU Claim over vertragingen van charter- en lijndienstvluchten en vluchtwijzigingen van lijndienst vluchten. U heeft via ons...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf D-Reizen
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 20 augustus 2017

Een klant van D-Reizen heeft een klacht ingediend over de wijziging van hun vlucht naar Marmaris, waarbij ze pas kort voor vertrek op de gewijzigde vertrektijd werden gewezen. De reisconsulent, Nena Janssen, stelde dat de wijziging binnen de ANVR-regels viel, maar de klant vond dat ze niet tijdig waren geïnformeerd en kreeg geen medewerking bij het verkrijgen van schriftelijke bevestiging van deze informatie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 25-2-2017 hebben wij J.Frauenfelder en
W Grotenbreg., een reis geboekt naar Marmaris
Hotel ideal pearl Turkije.
Bij D reizen zwanenveld bij consulent Nena Janssen.
vertrek 30-7-2017 om 07.10 aankomst 12.10 op Dalaman.
Op vrijdag 28-7-2017 gaan wij de tickets op halen en het visum.
Daar krijgen wij te horen dat de vluchttijden zijn veranderd, niet s’ochtend’s maar s’avonds om 19.10 dus de terugreis 12 uur later om 23.59.
Volgens Nena janssen mag dat, binnen de ANVR regels.
Wij heben gemail met EU CLAIM en al onze bescheiden door gemaild.
Er reste echter nog 1 ding, het zwart op wit dat wij te laat zijn ingelicht.
Maar daar wilde Nena Janssen en haar colega niet aan mee werken, omdat er geen mail was binnen 14 dagen dat wij ingelicht zouden/moesten worden
Nena janssen zou wel even bellen met corendon maar omdat ze 20 min. in de wacht stond. Vroeg ze of we nog even een boodschapje moesten doen.
Bij terugkomst was er plotseling wel een mail van 15 voor vetrek..nou ik heb geen mail gehad.
Ben super boos op D reizen door de slechte service, en hoe we behandeld zijn.
Terwijl we recht hebben op de EU CLAIM. Misschien wel door een fout van D reizen.

Ik hoop daarom ook op een goede afloop van dit conflict Voor de toekomst .

Mvrgr. J.Frauenfelder

[email protected]

Gewenste Oplossing:

Dat wij alsnog de EU CLAIM krijgen waar we recht op hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door D-Reizen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat D-Reizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

D-Reizen

Heeft op 20 augustus 2017 om 17:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Frauenfelder,

Als ik het goed begrijp denkt u recht te hebben op een EU Claim voor uw vluchtwijziging. Echter gaat de EU Claim over vertragingen van charter- en lijndienstvluchten en vluchtwijzigingen van lijndienst vluchten.

U heeft via ons een zonvakantie geboekt met een chartervlucht. Daarvoor gelden andere regels dan lijndienstvluchten. Een chartervlucht mag namelijk tot 1 dag voor vertrek wijzigen van tijdstip met een vertrektijd tussen 00:01 en 23:59. U kunt dit terugvinden in de ANVR reisvoorwaarden.

Ik begrijp dat een vluchtwijzing positief of negatief uit kan vallen, maar daar is helaas niets aan te veranderen.

Ik vertrouw erop u voldoende geinformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
Charlotte
D-reizen - Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM