Mijn Klacht:
Wij boekten onze vakantie steeds online, maar omdat we nu met 6 personen gingen en we geen risico’s wilden lopen, gingen we naar het reisbureau van D-Reizen.
Misser 1: Daar hadden we al een slechte start, want we kregen te horen, dat we maar een afspraak moesten maken, omdat ze druk waren. Dit is blijkbaar typisch D-Reizen, want deze klacht lees ik hier meer. Toen ik aangaf dat wij ook werken en het voor ons niet zo gemakkelijk is om een afspraak te maken, mochten we buiten de winkel wel wachten tot een van beide dames vrij kwam. Het bleek nog wel even te duren, daarom eerst maar naar huis gegaan en zelf op zoek gegaan naar mogelijke opties en een uurtje later teruggegaan.
Misser 2: Bij de medewerkster aangegeven welke opties wij hadden gevonden, keek zij hier in eerste instantie niet naar, maar ging zelf op zoek. Prima, maar dan verwachten wij wel opties die aantrekkelijker zijn qua prijs of ligging of kwaliteit. Dat was echt niet het geval en toen wij dat aantoonden, was de medewerkster toch bereid om te kijken naar onze voorkeuren. Misser 3: Wij kozen op de dinsdag te vertrekken, omdat alleen op die dag de vlucht om 6.55 uur vertrok en de andere dagen pas laat in de middag. Een maand tevoren nog gecheckt was dit ongewijzigd, maar toen wij een week van tevoren de reispapieren afhaalden, bleek de vlucht ineens gewijzigd naar 16.45 uur. Dit hebben we nog nooit eerder meegemaakt, maar heel slim blijken de kleine lettertjes hierop in te spelen. Hadden wij dit echter van tevoren geweten, hadden wij zeker niet voor vertrek op de dinsdag gekozen. Maar we zijn hierop door D-Reizen niet gewezen bij het boeken. Het veroorzaakte bij ons de nodige problemen, omdat ik voor de 3 reisgenoten uit Arnhem, Leeuwarden en Brussel de nodige voorzieningen had getroffen zodat zij op tijd voor de vlucht van 6.55 uur zouden zijn. Toen dat ineens een 10 uur later bleek te zijn, moest ik ineens op heel korte termijn opnieuw van alles gaan organiseren.
Misser 4: Wij werden ook niet gewezen op de mogelijkheid om vanaf 48 uur voor vertrek gratis stoelen te reserveren, waardoor wij niet allemaal bij elkaar zaten.
Conclusie: Toen wij ervoor kozen om naar een reisbureau te gaan, hadden wij een stukje service verwacht, die we helaas totaal niet hebben gekregen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou eerlijk niet weten hoe dit opgelost kan worden. Ik hoopte dat D-reizen hiervan zou leren om zijn service te verbeteren t.b.v. andere klanten. Maar gezien gelijkluidende klachten heb ik daar nu een hard hoofd in.
Ik had erop gerekend door te boeken via D-Reizen juist relaxed op vakantie te kunnen gaan, maar ik heb nog nooit zoveel stress vooraf gehad dan uitgerekend deze vakantie.

