Klacht: dreizen verkoopt zeezicht die er niet is!!!

louaha op 15 oktober 2017 over D-Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Abid, Bedankt voor het melden van uw klacht. Ik ben nagegaan wat de status van uw klacht is, maar deze is pas 13 oktober, 2017 ingediend. De touroperator Corendon, welke de uitvoerder van de reis was, antwoord binnen...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf D-Reizen
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 15 oktober 2017

Een klant heeft een vakantie geboekt bij D-Reizen naar het Miracle Resort in Turkije, waarbij expliciet om een kamer met zeezicht is gevraagd. Bij aankomst bleek echter dat er geen kamers met zeezicht beschikbaar waren, tenzij men voor duurdere suites koos. De klant heeft hierover gesproken met de hotelmanager, die bevestigde dat D-Reizen al jarenlang kamers zonder zeezicht als zodanig verkoopt.

Mijn Klacht:

Heb recent een vakantie geboekt naar turkije miracle resort, ik heb vaker aangegeven ik wil zeezicht en vragend of ik zeker zezicht zal kijgen, waaroo de d reizen medewerkster braaf ja knikt en mij dat ook laat betalen. Daar aangekomen blijkt dat miracle geen zee zicht kamers heeft tenzij je de suites boekt en die zijn veel duurder. Met de manager gesproken van het hotel, blijkt dat ze zeezicht al jarenlang verkopen aan hun kkanten wetend dat het er niet is! Pure vorm van heling!

Gewenste Oplossing:

D reizen zegt de klacht in behandeking te hebben en ik 10 weken moet wachten! Daar ga ik niet mee akkoord en eis me geld binnen 1 week terug, en vind dat ze moeten stoppen met zulke criminelen praktijken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door D-Reizen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat D-Reizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

D-Reizen

Heeft op 15 oktober 2017 om 16:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Abid,

Bedankt voor het melden van uw klacht. Ik ben nagegaan wat de status van uw klacht is, maar deze is pas 13 oktober, 2017 ingediend. De touroperator Corendon, welke de uitvoerder van de reis was, antwoord binnen 10 weken. U ontvangt dus voor 22 december 2017 een inhoudelijke reactie op de klacht. Helaas kunnen wij als D-reizen dit proces niet versnellen.

Graag wil ik toelichten dat de zeezicht kamer aangeboden is door de touroperator Corendon en dat deze wel bestaat. Wanneer een kamer niet naar wens is, dan kunt u bij aankomst dit direct melden bij de hostess ter plaatse, welke het probleem direct probeert op te lossen. Ik vind het vervelend om te lezen dat u de gehele vakantie niet in de kamer heeft gezeten, welke wij voor u geboekt hebben.

Over een financiële vergoeding zal Corendon een besluit nemen en ons binnen de gegeven periode informeren. Ik vertrouw erop u voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
Charlotte
D-reizen – Webcare

louaha

Heeft op 16 oktober 2017 om 13:36 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Belachelijk dat ik 10 weken moet wachten op een oplossing en dan komt u met de oplossing 10 weken wachten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM