Klacht: 50 euro abonnementsgeld kwijt zonder enige hulp

[email protected] op 31 mei 2014 over coyotesystems in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 31 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 5 maand geleden een jaarabonnement gekocht voor 50 euro om de app van coyote te kunnen gebruiken.
Na 3 maand heb ik een nieuwe iPhone gekocht, de App was onbruikbaar geworden.
Ik dacht dat dit snel opgelost zou worden door contact te nemen met support.
Ondertussen zijn we 10 weken verder, support vroeg een herstelcode of abonnement nummer dat ik nooit ontvangen heb. Support vroeg naar het betalingsbewijs, dat ik 7 keer opnieuw heb verzonden (bewijs van Appstore betaling), dit is volgens hun geen bewijs?
Nu gaf ik 1 week geleden op en kocht ik gewoon een nieuw abonnement voor een jaar, krijg ik een mail met een LEGE herstelcode ! Met andere woorden, als mijn iPhone het begeeft binnen het jaar ben ik weer mijn abonnement kwijt. Dit heb ik dan ook gemeld aan coyotesystems , ik zie dat de mail gelezen is 2 dagen geleden, maar ze reageren hier niet eens op.
Dit soort support is van de slechtste soort, ze houden u zodanig lang aan het lijntje tot je gewoon opgeeft. Dit is een klacht waard , mensen moeten verwittigd worden

Gewenste Oplossing:

De app zelf

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over coyotesystems

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM