Klacht: boek verkeerd bezorgd

harry.joke.derujter op 15 juni 2016 over Consumentenbond in de categorie Klachtencommissies

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Consumentenbond has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Klachtencommissies
Status Open
Datum 15 juni 2016

Op 31 mei heeft de klager telefonisch een boek besteld en verzocht om verzending naar een specifiek adres. Ondanks de positieve reactie van de klantenservice is het boek zonder enige uitleg naar het eigen adres van de klager gestuurd.

Mijn Klacht:

Op 31-5 heb ik telefonisch via de afd. Service en Advies het boek Haal meer uit Windows 10 besteld. Ik heb gevraagd het boek te zenden naar E.H.M. de Ruijter, Laag Bolwerk 73, 8701 KT Bolsward. Hierop werd niet negatief gereageerd. Helaas is het boek zonder uitleg toch naar mijn adres gestuurd.

Gewenste Oplossing:

Als het boek bezorgd wordt op het gevraagde adres

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Consumentenbond over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM