Klacht: Besteld maar niet geleverd

buiningrinke op 07 juni 2017 over ComputerWinkel Spijkernisse in de categorie Electronica Winkels - lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb het volgende product besteld, een Windows 10 Laptop Dell Latitude E6230 i5-3360 4GB 320GB.
Deze heb ik betaald maar deze wordt niet geleverd, nu heb ik er een paar maar achteraan gebeld en gemaild maar de telefoon wordt niet opgenomen en op de mail wordt niet gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ComputerWinkel Spijkenisse contact met mij opneemt en aangeeft wanneer het product geleverd word en als er niet geleverd kan worden dat ze dan mijn geld terug storten

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ComputerWinkel Spijkernisse

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ComputerWinkel Spijkernisse nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM