Klacht: ongewenste sms

lieke7 op 28 juni 2015 over CMTelecom in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
CMTelecom has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

CM heeft contact opgenomen met de melder en de klacht is naar tevredenheid opgelost. De betreffende klager had berichten ontvangen van een van de bedrijven die gebruik maakt van onze SMS techniek. Ontvangt u betaalde SMSberichten , of worden u...

Bedrijf CMTelecom
Categorie SMS Diensten
Status Opgelost
Datum 28 juni 2015

Een klant van CMTelecom heeft de afgelopen twee maanden ongewenste sms-berichten ontvangen waarvoor hij €2,48 per sms moest betalen. Dit heeft geleid tot hoge facturen van meer dan €57,20 en €64,54 in de voorgaande maanden, wat voor hem onbetaalbaar is. Hij vraagt om een oplossing en overweegt over te stappen naar een andere aanbieder als het probleem niet snel wordt verholpen.

Mijn Klacht:

Geachte heer,mevrouw. Afgelopen 2 maanden heb ik van uw bedrijf sms jes ontvangen waar ik me nooit voor heb aangemeld, ik moest hiervoor €2,48per sms betalen. Hierdoor is mijn factuurbedrag enorm hoog geworden afgelopen maand heb ik meer dan €57,20moeten, betalen en de maand ervoor €64,54voor de maand mei. Dezr maand staat de teller op20 euro.Dit is echt te gek voor woorden, mijn dochter is 15jaar en betaald haar abonnement van haar zakgeld en heeft bewust gekozen voor een klein abonnement van t mobile waar ik normaal voldoende aan heb. Deze kosten kan ik niet betalen en eis dan ook van u dat dit opgelostwordt, wanneer dit niet snel kan opgelost worden stap ik zsm naar een aanbieder. Mvrgr en vertouwend op een correcte afwikkeling gerjan stokvis

Gewenste Oplossing:

Ik zou wilen dat het bedrag waar ik voor betaal van die ongewenste smsjes wordt terug betaald en dat deze dienst per direct een eind maakt aan het versturen hiervan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar CMTelecom over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door CMTelecom in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat CMTelecom een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

CMTelecom

Heeft op 14 juli 2015 om 07:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

CM heeft contact opgenomen met de melder en de klacht is naar tevredenheid opgelost.

De betreffende klager had berichten ontvangen van een van de bedrijven die gebruik maakt van onze SMS techniek.

Ontvangt u betaalde SMSberichten , of worden u bedragen in rekening gebracht voor mobiele content diensten? Klacht.nl is niet de snelste weg om dit stop te zetten. U kunt op www.smsgedragscode.nl en www.payinfo.nl rechtstreeks in contact treden met het bedrijf dat u de berichten verstuurt.

Indien u uw GSM nummer wilt blokkeren voor alle Premium SMS diensten in Nederland, kunt u dit doen via www.smsdienstenfilter.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM