Klacht: Retourzending

Marta Kowalska op 12 september 2022 over Clarks in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Clarks
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 12 september 2022

Een klant heeft in augustus twee retourzendingen naar Clarks in Venlo gedaan en meerdere e-mails naar de klantenservice gestuurd. Tot op heden is er geen terugkoppeling ontvangen en is de retourzending niet afgehandeld, wat resulteert in een te ontvangen terugbetaling van €130.

Mijn Klacht:

Afgelopen maand ( augustus) heb 2 retourzending gedaan naar Clarks (in Venlo) en meerdere emails gestuurd naar de klantenservice. Tot nu vandaag is retourneren niet afgehandeld en ook niet terug communiceert vanuit Clarks. Het gaat in totaal om terugbetavan €130 , voor mij een behoorlijk bedraag.

Gewenste Oplossing:

Retourneren afhandelen en volledige terugbetaling

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Clarks

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Clarks nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marta Kowalska
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM