Klacht: Pijnlijke schoenen

Nassiri op 06 augustus 2017 over Clarks in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Clarks
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 6 augustus 2017

Een klant heeft een paar schoenen van Clarks Amsterdam aangeschaft, maar na één keer dragen ervaart zij pijn, met als gevolg blauwe tenen en blaren. Ondanks de hoge prijs kan zij de schoenen nu niet meer dragen.

Mijn Klacht:

Ik heb een paar schoenen van Clark Amsterdam gekocht . Ik heb deze een keer gedragen. Nu heb ik 3 blouw tenen en blaren. Ik heb deze best prijzig gekocht maar nu kan ik hem niet meer dragen.

Gewenste Oplossing:

Als de winkel verantwoordelijk neemt en mijn schoen terug neemt of ruilt met een paar schoenen die het geen pijn doet

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Clarks

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Clarks nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM