Klacht: Vreemde smaak chocomel, niet goed, kan het weggooien terwijl de datum nog goed is.

SharkAmigo0007 op 19 augustus 2022 over Chocomel in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Chocomel
Status Open
Datum 19 augustus 2022

Een consument heeft herhaaldelijk een vreemde smaak ervaren in volle pakken Chocomel, ondanks dat de houdbaarheidsdatum nog goed is. Dit heeft geleid tot het weggooien van meerdere pakken, wat de consument als frustrerend ervaart. De consument overweegt nu om het product terug te brengen voor een terugbetaling of omruiling.

Mijn Klacht:

Laatste jaren soms vreemde smaak in volle pak chocomel.
Elke keer 2,- euro de prullenbak in.
Een aantal dagen terug weer. Dit keer heb ik hem laten staan in de koelkast, ik ga morgen me geld terug vragen of omruilen tegen een ander pak chocomel. Mensen vraag voortaan gewoon je geld terug i.p.v. elke keer 2,- euro de prullenbak in te gooien.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of omruilen tegen een ander pak chocomel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Chocomel

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Chocomel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SharkAmigo0007
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM