Klacht: Spuit van parfum is een straal

Kleinewes1 op 02 september 2020 over Chanel in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Chanel
Categorie Mode
Status Open
Datum 2 september 2020

Dina Jansen heeft een klacht ingediend over de spuit van haar Chanel Gabrielle parfum, die halverwege de fles een straal in plaats van een nevel produceert. Ze is tevreden over de geur, maar vindt het jammer dat dit probleem zich voordoet, aangezien ze dit nog niet eerder heeft ervaren met andere flessen van Chanel. Jansen vraagt of er een oplossing voor dit probleem is.

Mijn Klacht:

Goedemiddag ik heb een parfum gekocht van chanel gabrielle die ik altijd gebruikt een heerlijke geur waar ik heel tevreden over ben maar halverwege de fles kreeg ik een straal ipv een nevel om het zo maar uit leggen het flesje is bijna op maar ik dacht ik ga het toch even zeggen dat ik dit erg jammer vindt en eigenlijk heb ik dit nooit eerder meegemaakt bij mijn voorgaande flesjes parfum van chanel misschien heeft u hier een oplossing voor ? mvg dina jansen

Gewenste Oplossing:

Ik ben altijd tevreden geweest zowel met de gezichts producten evenals de parfum daarom was ik hierin een beetje teleurgesteld misschien kunt u mijn een aantal proefjes (kleine testers) toesturen dan kan ik toch nog even genieten

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Chanel

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Chanel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kleinewes1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM