Klacht: jeuk en uitslag

mevr de vries op 25 februari 2020 over Chanel in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Chanel
Categorie Mode
Status Open
Datum 25 februari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik hou van dure parfums de zwaardere en langruikende parfums dus ik gebruik dit ook al jaren ben 52. nu heb ik op mijn verjaardag coc chanel mademoiselle gekregen de parfum en de bodylotion en als ik dit opdoe krijg ik jeuk en rode uitslag. ik durf nu eigenlijk geen parfums meer te kopen. heb dit nooit eerder gehad gebruik ook geuren als opium,tresor enz
er zit iets in deze parfum heb het ook nooit eercer gehad bij chaenl. chanel nr 5 ook niet

Gewenste Oplossing:

hebben meer mensen deze klachten enja wat is de oplossing. ik durf niks meer te kopen misschien wat proefjes zodat ik het echt goed kan testen. deze fles 100 mil parfum en 200 bodylotion daar kan ik niks meer mee. ik was er zo blij mee.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Chanel

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Chanel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mevr de vries
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM