Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Centrale Bedrijven Register en kunt u zien welke klachten Centrale Bedrijven Register... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Centrale Bedrijven Register en kunt u zien welke klachten Centrale Bedrijven Register reeds opgelost heeft. Mocht u ook een klacht willen indienen over Centrale Bedrijven Register dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken!
"Er is momenteel een groot aantal spooknota's in omloop van het Centrale Bedrijven Register (CBR)." ^TB
Hoe kan ik een klacht over Centrale Bedrijven Register melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Centrale Bedrijven Register? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Centrale Bedrijven Register, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Centrale Bedrijven Register contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Statistieken van Centrale Bedrijven Register in de categorie
Overheid
0klachten in de afgelopen 12 maanden
📊
0%Oplossingspercentage
➡️
StabielTrend afgelopen 3 maanden
Veelgestelde vragen over Centrale Bedrijven Register
Hoe dien ik een klacht in bij Centrale Bedrijven Register?
U kunt een klacht over Centrale Bedrijven Register indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Centrale Bedrijven Register.
Hoeveel klachten zijn er over Centrale Bedrijven Register?
Op Klacht.nl zijn in totaal 152 klachten over Centrale Bedrijven Register ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over klachtmelden, Overheid.
Lost Centrale Bedrijven Register klachten op?
Van de klachten over Centrale Bedrijven Register wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering.
Wat zijn de meeste klachten over Centrale Bedrijven Register?
De meest voorkomende klachten over Centrale Bedrijven Register gaan over klachtmelden, Overheid.
Hoe neem ik contact op met Centrale Bedrijven Register?
U kunt contact opnemen met Centrale Bedrijven Register door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van Centrale Bedrijven Register?
Centrale Bedrijven Register heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,0 op 10, gebaseerd op 1 beoordeling.
Is Centrale Bedrijven Register betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Centrale Bedrijven Register een oplospercentage van 0% over 152 klachten. Of Centrale Bedrijven Register betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Centrale Bedrijven Register?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Centrale Bedrijven Register niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Vandaag een rekening gehad van centrale bedrijven register met daarin dat ik binnen 14 dagen 296,45€ moet overmaken.
Maar ik kan me niet bedenken waarom ik dat zou moeten betalen dus dacht laat ik is even googlen maar ik zie... Lees meer
ik heb zo juist een rekening gekregen van centrale bedrijven register en dat is iets waar ik niks van weet. er is ook geen contact mee geweest.moet ik deze dan ook betalen. Lees meer
Wij hebben een nep nota gekrgen van het Centrale Bedrijven Register. Wij hebben een melding gedaan bij de politie. Helaas kan de politie niets doen omdat er nog geen strafbaar feit gepleegd is. Lees meer
Nu is ons goede doel benaderd met een spookfactuur. Niet zo netjes dat ze, van ons al zo kleine budget, ook nog 295 euro proberen af te halen Lees meer
ik ontvang een factuur voor niet gevraagde noch geleverde diensten, notabene voor mijn non-profit organisatie, een stichting die doofstomme kinderen steunt.
schandalig! Lees meer
ik heb een rekening gekregen van € 296.45 van het Centraal Bedrijven Register, Driekoningendwarsstraat 10, 6828EH te Arnhem. Het rekeningnr. is 5242394 tnv Nederlandse Stichting registratie diensten voor geleverde diensten. Lees meer
Spookrekening voor een niet verleende opdracht. Op de factuur staat wel een adres (Spijkerbuurt, Arnhem), maar er staan geen andere contactgegevens.
De naam van het bedrijf (Centrale bedrijven register)alleen al is misleidend (doet denken aan CBR, en misschien wel aan... Lees meer