Klacht: zwaar teleur gesteld

karinhuijben op 03 januari 2015 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Op 05 januari werd een mail naar de gast gestuurd vanuit het Webcare Team Hoofdkantoor.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 3 januari 2015

Tijdens een verblijf op Park Zandvoort ervoer de klager ernstige teleurstelling over de staat van de gehuurde huisjes 267 en 268. Bij binnenkomst was er een sterke chemische geur aanwezig en de huisjes vertoonden tekenen van veroudering en slijtage, waaronder onhygiënische vloeren, versleten keukeninrichting en defecte sanitaire voorzieningen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hierbij wil ik een klacht indienen over ons verblijf op Park Zandvoort van 29-12-2014/2-1-2015.
Wij hebben tijdens dit verblijf 2 huisjes gehuurd: 267 en 268.
Meteen bij binnenkomst in 267 werden we overvallen door een vreselijke chemische lucht.
Bij beide huisjes viel ons meteen op dat de huisjes totaal uitgeleefd waren: de inrichting is totaal niet meer van deze tijd.
De voegen van de tegelvloeren zijn er op verschillende plaatsen uit waardoor er spleten/gaten tussen zitten, wat ontzettend onhygiënisch is.
De keukeninrichting is totaal versleten: afzuigkap 268 valt van ellende uit elkaar en de knoppen van de kookplaat zijn niet meer te lezen.
De inrichting van de koelkasten zijn gescheurd en niet schoon te krijgen, erg onhygiënisch.
De sanitaire ruimtes in beide huisjes is kapot, gescheurd en bekrast. Bovendien hing daar een enorme rioollucht als je had gedoucht.
De huisjes zijn slecht geïsoleerd waardoor het binnen net zo hard waait als buiten.
Maar wat nog het aller ergste is: alle matrassen zijn totaal doorgezakt. We hebben daardoor nauwelijks geslapen en rugklachten eraan over gehouden.
De tussendeur van gang naar woonkamer van 268 ging niet dicht. Meteen na aankomst daar ( en andere gebreken ) melding van gemaakt.
In afwachting op reparatie daar in eerste instantie een stoel tegenaan gezet. Toen er s’avonds nog steeds niemand was geweest, hebben we zelf de deur eruit gehaald en de deurstijl gerepareerd. Pas de volgende dag in de middag kwam er iemand langs om de deur te repareren, wat uiteraard niet meer nodig was: complimenten dat we het zelf hadden opgelost. Sorry hoor, maar wij zijn daar niet om die oude zooi te repareren: wij hebben heel veel geld betaald om daar een midweek vakantie te vieren in een “vuurwerkvrij”park.
Speciaal hadden we een park dat vuurwerkvrij was uitgekozen omdat wij onze meervoudig gehandicapte zoon een rustige jaarwisseling wilden laten hebben. Echter het tegendeel was waar: we hebben nog nooit zoveel en zo’n zwaar vuurwerk gezien en gehoord, wat gewoon bij de huisjes werd afgestoken. Bewaking deed niks. Tot overmaat van ramp klommen de “buren” van 266 om 0.00u op het dak van 267 om vanaf daar vuurwerk af te steken, terwijl onze zoon daar lag te “slapen”. Als jullie zoveel geld voor de huisjes vragen vanwege de feestdagen en prefereren dat het park vuurwerkvrij is, hadden jullie op zijn minst zelf voor een georganiseerde vuurwerkshow kunnen zorgen op het strand. Dan had deze ellende voorkomen kunnen worden.

Nadat we op de 29e melding hadden gemaakt van diverse gebreken, maar daar niet of heel laat op is gereageerd, kregen we de indruk dat jullie ons niet serieus namen. Het maakt jullie niets uit dat jullie klanten zoveel geld betalen voor deze oubollige huisjes die niet meer voldoen aan de huidige maatstaven: hygiëne en comfort. Wifi is tegenwoordig overal gratis te verkrijgen: tv”s hebben een uitgebreid zenderpakket en storen niet constant. TV’s van deze tijd zijn flatscreens, dat is geen luxe maar standaard.
Wij zijn erg teleurgesteld en voelen ons erg belazerd. Deze huisjes zouden al jaren niet meer verhuurd mogen worden!

Overigens wil ik het zwembadpersoneel complimenteren vanwege hun alertheid, behulpzaamheid en klantvriendelijkheid. Het zwembad heeft goede voorzieningen voor gehandicapten. Het zwembad zelf voldoet echter ook niet meer aan de moderne eisen van tegenwoordig: klein en weinig variatie.

Gewenste Oplossing:

Compensatie

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Center Parcs

Heeft op 05 januari 2015 om 12:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 05 januari werd een mail naar de gast gestuurd vanuit het Webcare Team Hoofdkantoor.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM