Klacht: wederom geen vakantie center parcs

sjoiske1982 op 19 september 2013 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 september 2013
Reactie van het bedrijf:

De klacht werd op 19 september jl. afgehandeld door het hoofdkantoor van Center Parcs.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 19 september 2013

Een klant heeft voor het tweede jaar op rij problemen ondervonden met een geboekte vakantie bij Center Parcs in Port Zelande. Na eerdere omboekingen vanwege sluiting van het park, ontdekte de klant dat het park opnieuw gesloten is tijdens de geboekte periode, wat complicaties oplevert vanwege de leerplicht van hun gehandicapte zoon.

Mijn Klacht:

Voor het 2e jaar op rij hebben wij de 1e week van januari naar de kerstvakantie de 12 persoons vip besproken op port zelande….. in 2012 kwam ik er bij toeval achter dat het park dicht was in de geboekte periode na heel veel vijven en zessen konden we omboeken voor het zelfde bedrag naar een andere periode…. helaas moeten zelf nu moeten omboeken geen probleem dan dezelfde originele week als eigenlijk geboekt staat voor 2013 nu in 2014. Inmiddels is onze zoon leerplichtig ( hij is nu 7 maar meervoudig gehandicapt en altijd een dagcentrum bezocht met vrij stelling leerplicht) we hebben met school besproken dat hij deze week vrij mocht zijn. Vanmorgen kijk ik toevallig op center parcs en wat blijkt port zelande is weer dicht. Wij kiezen om meerdere reden voor Port zelande enerzijds de zee anderszijds en zeker het belangrijkste het is een vlak park en het entertainment team zorgt dat ons zoontje overal bij betrokken word wat op andere parken zeker anders mee gemaakt hebben.Contact leerde ons dat er eigenlijk weinig mogelijk is als het park hier hemelsbreed 500 m vandaan of een park waar we al een keer flink genaaid zijn door een rolstoel toegankelijke bungalow te vragen en die ook kregen alleen kon de elektrische rolstoel niet meer naar buiten omdat deze de helling niet kon nemen…..

Gewenste Oplossing:

omboeking dan nu maar naar een vakantie periode omdat we nu met leerplicht zitten voor hetzelfde bedrag of de zelfde service

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Center Parcs beoordeeld.

sjoiske1982

Heeft op 20 september 2013 om 08:24 geantwoord

alles is zeer netejs opgelost en gaan nu graag naar de concurrent daar deze meer faciliteiten bied voor mindervalide gasten

Center Parcs

Heeft op 20 september 2013 om 10:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klacht werd op 19 september jl. afgehandeld door het hoofdkantoor van Center Parcs.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM