Mijn Klacht:
We hadden een bon van CP voor een midweek of weekend in een park in BE of NL
Ik legde ik een verblijf vast in CP Vossenmeren van 3 tot 7 januari.
We betaalden bij voor een voorkeursligging en handdoeken – en lakenpakketten etc.
Eind december was er weer nieuws dat de lockdown van kracht ging dus dat de recreatieve zwembaden en binnenspeeltuinen toe gingen.
We wilden dus onze boeking veranderen van periode.
Ik had de bon niet meer in handen dus wist niet meer exact wat de voorwaarden waren.
Na tientallen telefoontjes en mensen die me doorverbonden – of niet konden helpen – en een telefoonrekening van 100 euro kreeg ik telkens een negatief antwoord.
Het verblijf kon niet veranderd worden naar een park in Frankrijk. Alle begrip voor. Ik was vergeten dat er op de bon stond dat dit enkel een park in BE of NL mocht zijn.
Ik wilde dan de datum veranderen naar 28 februari.
Weer na tientallen telefoontjes kreeg ik te horen dat dit in geen enkele vakantieperiode mocht vallen.
Niet die van BE en ook niet die in NL. (ook al was dit voordien afgesproken dat dat wel mogelijk was).
Ik besloot de boeking te annuleren. Aan de telefoon verzekerden ze mij dat de bon teruggetuurd zou worden en dat ik de kosten zou terugkrijgen.
2 weken later had ik nog steeds geen bon in de bus ontvangen.
Weer na tientallen telefoontjes kreeg ik TELKENS OPNIEUW een belachelijke uitleg.
De bon zou opgestuurd zijn, het zou in orde komen, ik moest gewoon nog even geduld hebben.
Een beetje vreemd voor een klein kaartje dat opgestuurd moet worden dat ik daar meer dan 3 weken op moet wachten.
Ik kreeg een track en trace code mee:
rf094455096be
Indien ik die code in geef online komt er: land van bestemming: NL
Ik woon echter in België. Dit is dus al sowieso verkeerd. Voor de rest staat er geen informatie. Niet van welk adres de bon vertrokken is en ook niet naar welk adres de bon gaat. Dit is toch echt schandalig.
Ik belde naar de post en zij konden het adres nakijken.
Er stond NERGENS mijn eigen adres op vermeld.
Nochtans verzekerden ze me telefonisch al 4x dat mijn adres er op staat. Dit is dus al gelogen.
Na een aantal dagen stond de bon op ‘ afgeleverd’. Hij is NIET bij mij afgeleverd. Ik belde weer naar de post en zij konden nakijken waar de bon is afgeleverd: dit zou zijn in PEER.
Ik vermoed dat uw hoofdkantoor in PEER is?
Ik belde NOGMAALS naar Centerparcs, kreeg een heel onbeleefde vrouw aan de lijn die enkel kon zeggen: ah, hebt u dan niet gevraagd aan welk adres in peer dit afgeleverd is?
nadien loog ze ook over dat ze me niet verder kon helpen en dat er ook niemand anders in de buurt was die me verder kon helpen.
ik vind dit ronduit schandalig.
Wat een absoluut slechte klantenservice is dit.
Gewenste Oplossing:
dat ik eindelijk mijn beloofde bon terugkrijg en opnieuw een vakantie kan boeken.
Volgens mij staat er gewoon naast mijn boekingsnummer 'hou die mevrouw aan het lijntje'

