Klacht: Vies huisje, slechte service!

Annie1983 op 24 februari 2019 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Op 26 februari jl. heeft het Webcare Team van Center Parcs een e-mail verstuurd naar de gasten. Er werden excuses aangeboden voor het ongemak dat de gasten ervaren hebben tijdens hun verblijf. Er werd verzocht om foto's aan te leveren...

Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 24 februari 2019

Tijdens hun verblijf van 22 tot 24 februari op De Eemhof ervoeren de gasten ernstige onvrede over de staat van hun huisje en de service. Bij aankomst troffen zij hondenpoep aan vlakbij de deur, wat leidde tot extra schoonmaakwerkzaamheden, en het huisje zelf was ook niet schoon. Vanwege deze ervaringen besloten zij eerder naar huis te gaan.

Mijn Klacht:

Wij zijn van 22 feb tot 24 feb met onze kinderen op De Eemhof verbleven. Normaal gesproken zouden wij daar tot maandag gebleven hebben, maar wij waren zo ontevreden en chagrijnig dat wij eerder naar huis zijn gekomen. Bij aankomst was het al drama, bij het uitladen van onze spullen is mijn man in de hondenpoep getrapt wat vlakbij onze deur lag, alles had hij ondergelopen omdat wij dit natuurlijk niet gezienverwacht hadden. Ik ben 1,5 uur bezig geweest met het schoonmaken hiervan, ook het hele pad naar de deur toe heb ik met kokend water moeten schrobben. Hoe vies is dit! Ook had mijn dochtertje haar knuffeltje midden in de poepresten die op de grond lag laten vallen, die heb ik helemaal met kokend water en sop moeten wassen. Vervolgens constateerden wij hoe vies het huisje was, alles was te vies om aan te raken! De deuren waren vies, het tegelwerk ontzettend vies met schaamhaar en handen en vieze vegen erop. Op de muur zaten bloedresten van waarschijnlijk vliegen. Ook lag er een dikke bij en een teennagel op de grond. Tussen de gootsteen zat vieze drap van waarschijnlijk al 10 jaar oud! Center Parcs jullie moeten je schamen! Wij hebben voor deze welverdiende vakantie gespaard en hier 380 euro voor betaald dan krijg je dit. Vervolgens denk je wat te gaan eten in de X Factory om alle narigheid even te vergeten. Ik had een tosti met wat drinken en een paar knakworstjes voor de kids besteld waar wij een uur op hebben moeten wachten!!! 3 x gemeld en aan het eind van het liedje kregen wij te horen ze zijn het vergeten. Wij hebben het probleem bij de receptie gemeld waar we afgescheept zijn met een paar bonnen. Maar nog steeds zaten we met een goor huisje en ongenoegen onze vakantie is compleet mislukt en verpest! Ook in de bijbehorende restaurants sjoemelen ze maar wat met de prijzen. Dit heeft ons ook nog eens extra geld gekost. Ik verwacht van Center Parcs dat wij een aardige compensatie krijgen. Onze kinderen waren erg teleurgesteld, wat ik nog het ergste vind! De foto’s kunnen evt mee verzonden worden.

Gewenste Oplossing:

Geld voor vakantie terug

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Center Parcs

Heeft op 26 februari 2019 om 11:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 26 februari jl. heeft het Webcare Team van Center Parcs een e-mail verstuurd naar de gasten. Er werden excuses aangeboden voor het ongemak dat de gasten ervaren hebben tijdens hun verblijf. Er werd verzocht om foto's aan te leveren zodat de klacht in heroverweging genomen kan worden door de betrokken afdelingen.

Annie1983

Heeft op 26 februari 2019 om 15:59 geantwoord

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Geachte mevrouw de Vries,

Wij danken u voor uw reactie.

Op uw verzoek hebben wij uw klacht in heroverweging genomen. Na nogmaals intern overleg met de park directie alsook de leidinggevende afdeling zijn wij van mening dat de tegemoetkoming van €40,- een eerlijke compensatie is.

Bij de berekening van de compensatie wordt er steeds rekening gehouden met de door u betaalde netto huurprijs, wat in uw geval €299,- is. In het bedrag van de netto huurprijs zijn elektriciteit- en waterverbruik, gasverbruik, btw, eindschoonmaak alsook onbeperkte toegang tot de Aqua Mundo inbegrepen. U heeft daardoor meer dan 10% van de door u betaalde netto huurprijs in bestedingsbonnen ontvangen.

Helaas gaan wij niet in op uw verzoek tot een verhoging van de compensatie.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

Webcare Team
Groupe Pierre & Vacances Center Parcs

Om de kwaliteit van onze services te garanderen, verzoeken wij u vriendelijk om enkel onderstaand e-mailadres te gebruiken: [email protected]

Bij elk volgend contact over deze kwestie, gelieve steeds in het onderwerp van uw e-mail het referentienummer [] te vermelden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM