Mijn Klacht:
Mijn dochter en haar vriend hadden via de site Bungalows.nl een midweek Centerparcs Mysterie geboekt. Deze was van maandag 21 augustus t/m vrijdag 25 augustus.
Dit omdat het een leuke actie was en mijn dochter niet zo ver van huis kan, omdat bij haar in erge mate de ziekte van Crohn is gediagnostiseerd en heeft ze zware medicatie hiervoor.
Ze kregen te horen dat ze op de Kempervennen kwamen en dit vonden ze leuk, hier waren ze vorig jaar ook geweest en was toen heel leuk geweest. Ze kregen nu huisje nr. 514
Dag 1 maandag. Hier aangekomen bleek dat het huisje erg vies was, leek niet gepoetst te zijn volle prullenbakken veel schimmel overal, veel spinnen vieze vloer, teennagels in de slaapkamer enz. en vooral de slaapkamer. Aangezien haar vriend astma heeft was dit geen goed begin. Na dit gemeld te hebben aan receptie is er een interieurverzorgster gekomen en heeft waarschijnlijk alleen de slaapkamer gedaan.
De prullenbakken waren nog vol en verder was het ook overal vies. Na dit weer gemeld te hebben bij receptie. (Het zijn echt geen pietlutten) is er een andere interieurverzorgster gekomen, deze vond het huisje ook niet schoon en heeft dit toen doorgegeven aan de receptie en mocht het huisje opnieuw schoonmaken.
Het bleef een vies huisje met veel stof en schimmel en spinnen. Ze hebben toen een tegoedbon gekregen dat ze een uur mochten gaan bowlen omdat hun huisje zo vies was bij aankomst. Mijn dochter heeft die nacht een joggingbroek met sokken en een vest met lange mouwen en de capuchon op gedaan en is zo maar gaan slapen. Want wat moesten ze nog meer doen. En haar vriend heef maar extra (pufjes) medicijnen genomen zodat hij niet ging reageren.
Dag 2 dinsdag. Die morgen kwamen ze erachter dat de dure auto die haar vriend 2 weken voor de vakantie had gekocht van al zijn spaargeld, bekrast was. Wat waren ze verdrietig nu dat weer. Dit bleek de 3e auto te zijn op het park die bekrast was, (zie facebook) terwijl ze bij de receptie zeiden dat het nog niet voorgekomen was en Centerparc hier niets aan kon doen. Na veel verdriet, aangifte bij politie, en verzekering, was die dag voor hun ook weer verknalt. Mijn dochter was heel verdrietig en ze zaten ook nog in een vies huisje en durfde hier in niet te slapen.
Dag 3 woensdag. Mijn man en ik zijn ’s middags (zodra we konden) naar de Kempervennen gegaan (zeker 1,5 uur rijden) om mijn dochter en haar vriend te ondersteunen en te kijken hoe er het allemaal was.
(Nou als ik mijn dochter was geweest was ik de 1ste nacht al weer teruggegaan).
Het huisje was echt vies met veel stof en vooral schimmel. Heel erg gezond voor iemand die last heeft van de luchtwegen en zijn zieke vriendin.
Ik heb foto’s overal van gemaakt, hoe het huisje erna 3x schoon te zijn gemaakt eruit zag. Ben op een gegeven moment naar de receptie gegaan en daar (heeft na moeilijke over en weer), werd gezegd ze hadden toch een goedkope actie geboekt dus mochten er ook niet veel van verwachten. Waarop mijn antwoord was, dat ze dat ook niet deden maar toch op zijn minst wel een schoon huisje.
De mevrouw van de receptie heeft na de foto’s gezien te hebben toegegeven dat huisje vies was en heeft ze toen omgeboekt naar een andere bungalow, deze zag er op het eerste oog goed uit. Dit was rond 20.00 uur. Nadat we hadden gezegd dat ze nog maar even naar de plaza moesten gaan hebben ze dit gedaan, en wij zijn weer naar huis gegaan.
Maar bij terug komt in hun huisje zagen ze dat er heel veel spinnen zaten, haar vriend had er al een hele hoop dood gemaakt maar er zaten en overal weer.
Nadat er ook een grote zwarte spin liep en hun deze niet te pakken kregen waardoor mijn dochter hyperventilatie kreeg, is wederom de receptie gebeld, maar omdat het al zo laat was kon de receptie niet veel doen en zouden ze de volgende dag het huisje inspuiten met een of ander middel tegen spinnen. Omdat ze hier niks mee konden en mijn dochter nog steeds in paniek was zijn ze die nacht naar huis gekomen. De bewaking had hun nog aangehouden toen hun rond middernacht over het park liepen met hun koffers. Ze hebben toen hun verhaal verteld en hebben gezegd dat ze de volgende dag terugkwamen om hun fietsen op te halen want die hadden ze er nog staan. De fietsen wilden ze niet zo laat nog op de auto vast gaan maken en in die toestand.
Dit hebben ze dan ook gedaan en zijn gedaan en zijn de volgende dag weer terug gereden voor de fietsen op te halen en uit te checken
Deze midweek die ze samen zo verdiend hadden na het zware jaar dat ze al hadden gehad i.v.m. mijn dochter haar ziekte, is letterlijk in duigen gevallen.
En is hun vakantie ten einde.
Heb een klacht ingediend bij Centerparcs, maar nog niets vernomen.
Stuur vast een paar foto\\\’s mee, van het huisje na 3x te zijn schoongemaakt
Gewenste Oplossing:
Als er een goede oplossing komt


