Mijn Klacht:
We hebben in januari een midweek geboekt, al in september vorig jaar, toen de tweede lockdown nog geen feit was en alles open en in eerste instantie in Duitsland, begin januari zelf omgeboekt naar Zeeland, omdat we al aanvoelden dat de lockdown even zou duren. Nu zagen we een aantrekkelijke aanbieding van een hele week, dezelfde als onze midweek met een verschil van maar 80 euro. Wij wilden verlengen, dat kon, maar voor de volle mep van 250 euro, in totaal dan van bijna 700 euro voor 1 week, terwijl de aanbieding 489 is. Dat terwijl alle faciliteiten dicht zijn en op het moment van boeken niet en het huisje in Duitsland was een heel mooi luxe huis.
We snappen we nog tot hier aan toe dat corona alles anders maakt, maar dat er niet tegemoet gekomen wordt in een redelijke prijs van verlengen gezien de omstandigheden is jammer. Center parcs gaf aan dat dit ook zo in reiswereld werkt, nou mijn ervaring is anders, want wij hebben vorig jaar ook een reis moeten omboeken tot 2 x toe en nu in mei zelfs 5 dagen extra voor het zelfde geld met fijne medewerking van het reisbureau. Eigenlijk moet je dus niet meer vroeg boeken in deze onzekere tijd, maar wachten op last minute, dan ben je veel goedkoper uit. Wel een voorstel om tijdens je vakantie in het park bij te boeken en dan maar hopen dat de bezetting laag in het park is, dat men een redelijk voorstel doet, met misschien ook het gevolg dat dit niet lukt of naar een ander huisje moet, niet fijn vakantiegevoel dan.
Gewenste Oplossing:
Als wij mogen gebruik maken van om boeken naar de last minute aanbieding van een hele week, van 25 januari t/m 1 februari.


