Klacht: Trouwe klanten en kortingen

Jokenneth op 19 augustus 2012 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 20 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Gast een begeleidende brief gestuurd.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 19 augustus 2012

Een trouwe klant van Center Parcs heeft geprobeerd gebruik te maken van twee kortingsacties voor een verblijf in Erperheide, maar kreeg te horen dat deze kortingen niet van toepassing waren op de door hen gekozen accommodatie. De klant werd aangeboden om slechts 10% korting te ontvangen of om hun verblijf op te splitsen in een weekend en midweek met verschillende bungalows. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte,

Wij zijn al jaren klant bij centerparcs (129735686) en willen instappen op 1 van jullie mooie acties voor jullie goede klanten. Wij toonden graag jullie toppark ook aan andere vrienden en beslisten om met 8 naar Erperheide te komen in de periode 30/11-07/12. Wij hebben het geluk 2 kortingsbrieven gekregen te hebben:
– snelle beslissers aanbod: 50% korting
– blauwe doos korting: 40% korting
Ik bel naar jullie 070-lijn, want voor de eerste actie moet je telefonisch/betalend reserveren. Blijkt dat ik op geen van beide kortingen recht heb omdat het een 8-persoons COMFORT cottage gaat in ERPERHEIDE voor een volledige week?
Ik moest me maar tevreden stellen met 10% korting of een opsplitsing in een weekend en midweek met 2 verschillende bungalows?

We zijn frequente bezoekers van centerparcs, zeker nu we een kindje hebben en wilden vrienden van ons die tevens jonge ouders zijn, meenemen naar jullie park. We zijn dit jaar al 2maal naar Erperheide geweest? Tijdens de zomer hebben we tevens een reservatie gemaakt voor een 8 persoonscottage zonder enig probleem met friends voordelen en een mooie korting.

Ik voel me werkelijk in de kou gelaten en moet zeggen dat het echt geen mooie reclame is voor zo’n prestigebedrijf die staat op goede service.

M.v.g.,

Joke Dierickx

Gewenste Oplossing:

Voor mij zou de oplossing werken mocht ik een verblijf krijgen in Erperheide voor een 8-persoonscottage voor een periode van 30/11-07/12 met een korting van minstens 40% (daar ging ik ook van uit, gezien ik 2 voordeelbonnen had ontvangen met resp. 40% en 50% voor een verblijf in centerparcs).
Indien dit niet mogelijk is, wens ik dat jullie mij contacteren op mijn GMS-nummer die jullie kunnen vinden bij mijn klantendossier (129735686).

Dank bij voorbaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Center Parcs

Heeft op 20 augustus 2012 om 10:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gast een begeleidende brief gestuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Center Parcs beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM