Mijn Klacht:
Weken heb ik uitgekeken naar mijn vakantie bij Centerparcs in Frankrijk.
Eenmaal daar:
– Cottage was niet schoongemaakt, overal vliegen/muggen/spinnen/uitwerpselen van ongedierte;
– Na het indienen van een klacht zou het schoongemaakt worden en een ongedierte val geplaatst worden;
– Tweede schoonmaak was matig en de ongedierte val was nergens te bekennen;
– Geen Engels sprekend personeel op een toeristisch park van Center Parcs……;
– Hierdoor verkeerde bestellingen gekregen bij de restaurants;
– Bij de Italiaan op het park krijg je opgewarmde pasta;
– Eén klein bolletje ijs is €3,-.;
– Eén cocktail één biertje is €18,-;
– Als Nederlander wordt je maar een beetje aan de kant gezet en worden de Fransen eerst geholpen;
– Met 1644 man in de Aquamundo was het veel te druk en de beveiliging moesten mensen buiten het zwembad tegen houden;
– Eerste vakantieavond was het strand alleen toegankelijk voor een privéfeest (met honderden mensen);
– Terwijl om 22:00 uur alles gesloten is voor de gasten op het park ging het privéfeest tot na middernacht door (inclusief harde muziek);
– Mede door de drukte van dit feest waren er vrijwel geen activiteiten beschikbaar;
– Auto mocht niet op het park terwijl ik reeds een ongeluk heb gehad en voor in behandeling ben bij het ziekenhuis. Geen alternatieven mogelijk dus verplicht hele stukken te lopen.
– Kon geen E-car huren;
– Kon niet biljarten;
– Kon niet bowlen;
– Slapeloze nachten gehad door insecten;
– Huiduitslag gekregen gedurende al de eerste nacht.
Gewenste Oplossing:
Omdat zowel de accommodatie, de activiteiten (mede door het privéfeest) en het persoon tegenvielen, wil ik graag mijn geld terug. We hebben onze vakantiedagen van werk moeten inleveren, een behoorlijk stuk moeten rijden en brandstof moeten betalen.

