Mijn Klacht:
27/11 klacht ingediend bij Centerparcs en ondertussen nog geen reactie. Ook via Messenger geen gehoor, gaat om klacht:
We zitten nog aardig te balen nog van de vakantie die vorige week vrijdag is afgelopen en we twijfelden of we hier weer negatieve energie in wilden steken. We balen echt van ons verblijf en willen dit andere gezinnen besparen en geven daarom graag feedback. Het algehele gevoel van ons verblijf van 1 week op de Kempervennen is echt niet goed. Dit is met name veroorzaakt door een aantal punten die ik graag toelicht:
Huisje(s)
– Ons huisje (748) was op tenminste 5 punten niet goed onderhouden: lichten waren kapot, de vaatwasser werkte niet, er was vies servies, het koffiezetapparaat was stuk en nog een paar andere dingen. We hebben geboekt in ‘Premium Eden’ en de verwachting was dan ook dat dit een premium gevoel zou geven.
– Nog erger: de badkamer had een vieze rioollucht, het bad was verzakt, er zaten schimmelvlekken en tegels zaten los. Van Center Parcs én de Kempervennen, wat toch een park is kun/ zou je verwachten dat de kwaliteit van de accommodaties uitstekend is, wat in het geheel niet het geval is geweest. Dat is echt niet ok.
– We zijn na twee dagen verhuisd naar een iets groter huisje en dat is natuurlijk een oplossing, ware het niet dat we hier heel de zondagochtend mee bezig zijn geweest…
– Het nieuwe huisje (803) had minder gebreken, maar ook hier waren er onderhoudsproblemen, waaronder kapotte lichten en slechtwerkende apparaten. En ook hier een muffe lucht. Net als het eerste huisje waren de muren mooi gedecoreerd met doodgeslagen muggen en/of insecten en hing er overal spinrag.
Beste medewerker van Center Parcs: denkt u nu echt dat dit bijdraagt aan het vakantiegevoel?
Service en gastvrijheid
– Kempervennen en Center Parcs, dat was een goede keuze, of niet: Al op de eerste dag van ons verblijf was het personeel onvriendelijk. Mijn zoontje van 4 had het lef om in een uitgestorven winkelcentrum een ijsje te eten. Gelukkig was daar uw medewerker om ons hier om schooljufachtige wijze op te attenderen. Fijn!
– Een paar dagen later, leuk spelen in de speeltuin in het winkelcentrum: nee, u moet nu eruit gaan op dezelfde toon en service gerichtheid als hierboven.
– Op een dinsdag wilden we pizza’s bestellen en om rijen te voorkomen kan dit heel handig via de app of telefonisch: niet. Er werd ons verteld dat het 10 minuten zou duren en het werd uiteindelijk bijna 45 minuten.
– Het fijne van een Center Parcs als de Kempervennen is de rust, natuur en aannemers. Gedurende de week heb ik tenminste 40 verschillende busjes geteld, hierna ben ik gestopt met tellen. Natuurlijk prima dat er onderhoud wordt gedaan – helaas niet in onze twee huisjes – maar geef dit dan van tevoren aan. Een autovrij park is wel zo prettig als er niet continu heen er weer wordt gereden met een aantal busjes per straat waar Volendam trots op zou zijn. U begrijpt, nog even los van de herrie en bouwgeluiden.
– De dag erop wilden we bowlen, dit zou je makkelijk via de app of een informatiezuil kunnen reserveren: ook niet. Gelukkig waren we er om ~13.40 uur om zeker te weten dat we op tijd waren. Na 10 minuten wachten heb ik de receptie maar gebeld om een medewerker te sturen die 5 minuten later kwam. Natuurlijk was het niet mogelijk om bij de bowling te reserveren, wat dachten we wel: dit moet natuurlijk via de activiteiten balie en daar mochten we heenlopen en terug om een uur later weer een poging te wagen – waar wellicht ook onze paarse krokodil zou zijn?
– Na 5 dagen gedoe op het park ben ik maar boos de receptie gaan bellen en mochten we gratis bowlen.
Beste medewerker van Center Parcs: denkt u nu echt dat dit bijdraagt aan het vakantiegevoel om eerst heel boos te worden om je ongenoegen te uiten en erna gratis te mogen bowlen? Kleine hint: geen bal aan. 😉
Corona
Toen we boekten waren er geen beperkingen op bezoekers ontvangen en het zwembad was open. Door de landelijke beperkingen was het zwembad gesloten, maar gelukkig konden we er donderdag in – of niet.
– Toen we net op het park (vrijdag: dag 1 van verblijf) waren vertelde de receptie ons dat het zwembad inderdaad op donderdag open mocht, maar dat het een dag zou duren om het zwembad op te warmen. Het leek het parkmanagement geen logische gedachte om de bezoekers die voor een zwembad hadden geboekt, maar dit niet kregen, niet toch één dagje zwemplezier te gunnen.
– Of wel: want wat bleek op dezelfde donderdag van de bowling (die leuke middag): een groep van ca. 20 jongeren van buiten het park konden doodleuk wél zwemmen, duiken of andere dingen doen in het zwembad maar wij niet.
– Over bezoekers van buiten het park gesproken: ik ben er op het park achter moeten komen dat dit blijkbaar niet mag – al mag dit wel vanuit de overheidsrichtlijnen: 2 volwassen bezoekers van buiten het gezin. Dat er Coronarichtlijnen worden aangehouden, prima, maar dit niet vooraf verkondigen én dan ook hier streng aan de poort op toezien, dat is echt niet ok.
Beste medewerker van Center Parcs: denkt u nu echt dat dit bijdraagt aan het vakantiegevoel om eerst heel boos te worden en erna gezellig gasten te ontvangen?
Conclusie
Ik denk dat ik hier wel genoeg punten heb opgenoemd om aan te tonen dat onze ontevredenheid over een park van Center Parcs gegrond is. We hebben ondanks de bovenstaande punten een prima vakantie gehad, maar dat kwam meer omdat we erg toe waren aan vakantie én er het beste van probeerden te maken.
Gewenste Oplossing:
- Eindelijk reactie van Centerparcs
- Oplossen probleem

