Mijn Klacht:
We waren an 25-2 tm 1-3 in port zelande.
Er waren een aantal dingen die slecht waren
Positieve punten;
– Leuke binnen en buiten activiteiten
– mooie locatie park
– mooi uitzicht huisje
– meeste personeelsleden vriendelijk en behulpzaam
Negatieve punten:
– veel stof in huis
– oncomfortabele bank. Wanneer je gaat zitten verschuift het uit elkaar en kussen zakken weg.
– bedje op zolder, terwijl het juist handig is om pubers op zolder te leggen. En omdat je dat niet met je kleine op je arm 2 draaiende trappen of hoeft.
– op terras zat veel vogelpoep en met zulk mooi weer is erg tegenvallend dat je eerst zelf alle stoelen stevig moet soppen om ze überhaupt amper schoon te krijgen.
– activiteit blokarten gereserveerd en betaald bij infodesk action factory was niet goed doorgegeven aan nateral high.Kinderen stonden niet op lijst erbij. Groep was eigenlijk vol. Maar gelukkig mochten ze er toch bij uiteindelijk. Had tenslotte 70 euro betaald.
– aanbod in supermarkt is matig qua product keuze
– toen we park afreden op vertrekdag stond er file, de schoonmakers konden er lastig langs en maakte de gasten voor aso’s uit. Waarop mijn man reageerde dat het nog asocialer is dat tegen je gasten te roepen die niks aan file kunnen doen, was gewoon druk. We vroegen haar naam op Eem vriendelijke manier en mw riep na ga toch naar huis aso. Erg vervelend dit met kinderen erbij te doen.
Gewenste Oplossing:
Restitutie bepaald bedrag of cadeaubon volgens verblijf


