Mijn Klacht:
Tijdens ons verblijf op de Huttenheugte bleek dat we in het huisje alleen gebruik konden maken van een open niet beveiligde wifi verbinding. De tv zat echter op een ander, wel beveiligde netwerkverbinding. Aan chromecast had ik niets., maar dat is ook niet zo belangrijk.
Een paar dagen voor ons verblijf heb ik gehoord dat veel hackers werken vanuit vakantieparken. Deze info werd verteld nav de hack bij Odido.
Met het open netwerk voel ik mij niet veilig. Maar als ik dan vandaag lees dat Center Parcs vorig jaar juni ook gehackt zijn, dan vraag ik mij af wat ze in een jaar tijd aan dit probleem hebben gedaan.
Gewenste Oplossing:
Als elk vakantiehuisje een eigen beveiligde wifi heeft. Mensen trekken er op uit om te ontspannen. Als ik zo'n onbeveiligd netwerk zie dan raak ik in de stress.

