Klacht: Onbereikbaar per telefoon

Geheimedienst op 23 maart 2021 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 23 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Eigenlijk is het een grof schandaal dat zij zich onbereikbaar opstellen. Men verwijst naar de website voor bijna alles, maar nergens vind je informatie over de uitbetaling van niet gebruikte Vouchers!!
Daarom probeer ik al dagenlang met hen in contact te treden, helaas na 3 kwartier dat bandje beluisteren heb ik het wel gehad.
Ik heb vorig wegens uitbraak corona een voucher ontvangen die binnenkort gaat vervallen. Ik moet dan dus mijn geld terugkrijgen. Hoe en wanneer wordt hierover door Centerparcs gecommuniceerd met de klant?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een bevestiging van hen ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Center Parcs

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Center Parcs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Geheimedienst
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM