Klacht: kortingsbonnen c1000

peelrand op 25 april 2013 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Op 26 april jl. werd er een e-mail gestuurd naar de gast door de afdeling Guest Relations van het hoofdkantoor. Helaas geen reactie onvangen van de gast.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 25 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Je moet online de bonnen activeren. Krijg iedere keer als antwoord dat de code niet geldig is terwijl ik de tijd heb tot 30 April

Gewenste Oplossing:

Dat ik desnoods 2 andere vouchers krijg die bv al geactiveerd zijn rechtstreeks van centerparcs. Mijn zoontje slaagt als alles goed is deze week voor zijn zwemdiploma c en ik heb hem beloofd om een dagje bij centerparcs te gaan zwemmen in de meivakantie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Center Parcs

Heeft op 06 mei 2013 om 14:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 26 april jl. werd er een e-mail gestuurd naar de gast door de afdeling Guest Relations van het hoofdkantoor. Helaas geen reactie onvangen van de gast.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM