Mijn Klacht:
wij zijn van 9-16 okt verbleven op het park van de eemhof.
Wij zaten in de marina haven in 1 van de appartementen. Wij hadden een 4 pers. VIP-appartement. de klachten die wij hebben zijn er meerdere:
1. we vonden dat we voor een VIP appartement erg weinig privacy hadden. als wij op het balkon stonden of als onze buren op het balkon stonden, konden we mekaar uitgebreid bekijken en kon je ook zo naar binnen kijken, dat vinden wij erg slecht t.b.v. de privacy, die je wel graag wilt als je op vakantie bent.
2.we hadden erg veel lawaai van:
– geluid van de lift uit de hal, terwijl je in de woonkamer zat, met 3 muren ertussen
– Geluid van parkeerplaats aan de voorkant van het appartement, zelfs als je de roosters dicht deed.
– Geluid van de hal, je kon bij ons in de gang zo onder de deur doorkijken de gang op, er zat niet eens een rubber onder de deur
– Geluid van buren bove ons en naast ons
3.Weinig tv zenders en alle zenders stonden door elkaar heen.
4. Dvd-speler werkte niet naar behoren en hebben we dus maar niet gebruikt.
5. we hadden gratis internet voor 4 apparaten, internet deed het vaak niet of heel slecht. we hebben na 2 dagen maar contact opgenomen met kpn en later ook nog met het park zelf en hebben ze de router meerdere keren gereset maar dit was steeds geen succes.
Al met al was het de slechte vakantie ooit en heb je het bij landal greenparks parken nog beter voor elkaar en dat ook nog is voor een aanzienlijk minder geldbedrag.
Wij komen niet snel meer terug naar een park van centerparcs.
Gewenste Oplossing:
als alle punten die wij hebben benoemd beter zijn en aangepakt zijn. je komt om te ontspannen en relaxen op vakantie, niet om in de herrie van andere mensen te zitten. en niet om te kijk te zitten net als aapjes in de dierentuin.

