Klacht: Hygiene binnen en buiten het huisje

John Mijnders op 27 augustus 2019 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 augustus 2019
Reactie van het bedrijf:

Op 28 augustus jl. heeft het Webcare Team van Center Parcs een e-mail gestuurd naar de gast. Er werden excuses aangeboden voor de ongemakken die de gast tijdens zijn verblijf heeft ondervonden. Als compensatie heeft de gast een cadeaubon ontvangen...

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 27 augustus 2019

Een gast van Center Parcs heeft zijn onvrede geuit over de hygiëne van het huisje dat hij had geboekt. Bij aankomst bleek het huisje niet schoon, met een sterke rooklucht in de slaapkamers en schimmel in de badkamer. Ondanks het melden van de klachten bij de receptie, werd er geen adequate oplossing geboden, wat leidde tot vervroegd vertrek.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

We zijn gisteren naar huis gegaan vanwege een zeer slecht verzorgt huisje wat we hadden geboekt van 23-08-2019 tot en met 30-08-2019 (nummer 604) Toen we vrijdag aankwamen werden we zeer negatief verrast door de kwaliteit van het huisje.
Dit direct gemeld bij de receptie over de slechte hygiëne van het huisje, werd vervolgens niets mee gedaan als gratis uurtje bowlen ( geen optie in deze ) geen medewerker geweest van het park om te komen kijken zo wel was afgesproken.
Het huisje in zijn geheel totaal niet schoon, toilet , badkamer en ook de slaapkamers die erg naar rook stinken.
De slaapkamers zijn eigenlijk niet te gebruiken i.v.m. de rook lucht van sigaretten.
Verder schimmel bij toilet ( zie ook foto ).
Badkamer is niet te gebruiken geen douche gordijn of iets dergelijks , na het douchen is gehele badruimte nat!
Zeer onverzorgde tuin.
Onkruid zo hoog als het dak van het huisje en op terras treffen wij nog sigarettenpeuken van vorige vakantie bewoners aan.
U begrijpt dat wij hier niet een week kunnen verblijven en van narigheid besloten hebben om na enkele dagen onze koffer te pakken en naar huis te gaan.
Zeer ongelooflijk dat wij hier een bedrag voor moeten betalen van ruim 1300 euro, absoluut geen acceptabel bedrag. ( dit nog inclusief boekingskorting van 30%)

Wij zien dan ook graag een geldvergoeding tegemoet.
Mocht dit niet zo zijn dan zijn wij genoodzaakt andere stappen te nemen in deze !

Hoogachtend,

J.C. Mijnders
E.W.J. Mijnders-Sinke

Ons boekingsnummer 8672960

Gewenste Oplossing:

Wij wachten graag eerst uw reactie af!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Center Parcs

Heeft op 28 augustus 2019 om 09:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

John Mijnders

Heeft op 28 augustus 2019 om 13:27 geantwoord

wij zien dit niet als een oplossing, daar onze vakantie in duigen is gevallen met onze kinderen.
we zien graag een financiële vergoeden van u tegemoet, zeker gezien het enorme bedrag wat wij hebben moeten betalen aan jullie voor een vreselijk vies onderkomen, dit doen wij niet af met een vakantiebon zoals u aanbied.
we eisen minimaal de helft van onze kosten ( € 650,00) terug van u als organisatie, dit is het minste wat we van jullie verwachten!

we zien graag uw reactie tegemoet.

met vriendelijke groeten,

Fam. Mijnders
Lisse

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM