Klacht: houden annuleringskosten in

4904351 op 10 september 2020 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 10 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben voor het hele corona tijdperk onze midweek centerparcs Heijderbos geboekt, 24 febr 2020.

Contact gehad met centerparcs afgelopen zomer, wat te doen ivm corona. ze hadden aangegeven dat er nog van alles kon veranderen en het te ver weg is om te zeggen of de maatregelen zo zouden blijven. Hierop gewacht. echter is de situatie momenteel zo in Belgie waar wij wonen, regio Antwerpen, dat wij NA thuiskomst van een midweek bij centerparcs in quarantaine moeten.
Dit is voor ons werk en schoolgaande kinderen niet te doen.
Wij hebben in februari toen wij boekten NIET gekozen voor een midweek met maar minimaal 2x 1,5 uur zwemmen zoals de regels nu zijn.

Toen wij vandaag dan toch uiteindelijk annuleerden werd ons verteld dat Center parcs doodleuk 30 procent inhoudt!!
Onacceptabel! Eerst wachten we op advies, omdat de regels nog konden veranderen. nu annuleren we omdat we niet in quarantaine willen en we niet maar 2x 1,5 uur willen zwemmen. Hiervoor niet gekozen in februari voor de corona tijd.

We kregen te horen de 30 procent te verhalen op de annuleringsverzekering. dat nummer gebeld en die verwijzen ons weer naar center parcs, omdat jullie soepeler met deze situatie om moeten gaan. zij vergoeden in deze niks.
Dus door center parcs van het kastje naar de muur gestuurd.
De telefoniste heeft ons ook 2x heel lang in de wacht gezet. we hebben totaal 30 minuten gebeld. Deze kosten wil ik ook vergoed hebben.
onacceptabel in deze situatie om ons als vaste klanten zo te behandelen en geld in te houden.

Gewenste Oplossing:

het volledige bedrag vergoed, niks geen annuleringskosten zie bovenstaande.

terugbetaling van de hele lange wachttijden in het gesprek met telefoniste. totaal 30 minuten gebeld, incl wachttijden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Center Parcs

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Center Parcs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 4904351
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM